Zlot fanów serialu „Linia Życia”

Posted in Aktualności

Zjedli tort, który ważył 135 kilogramów…

Pierwszy ogólnopolski zlot fanów serialu „Linia Życia” za nami. Na miejsce spotkania z widzami organizatorzy imprezy wybrali urokliwą plażę w miejscowości Margonin pod Poznaniem – niezwykłe miejsce, które na długo pozostaje w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność je odwiedzić.

 

 

Fani mieli okazję zdobyć autografy m.in. Tomka CiachorowskiegoPauliny Chruściel Stefano Terrazzino. Mogli porozmawiać z ulubionymi aktorami: Małgorzatą PotockąAnną Samusionek (która na zlot zabrała córkę Andżelikę i pieska), Janem Monczką czy Zbigniewem Suszyńskim.


Dla gości przygotowano liczne atrakcje, między innymi możliwość wygrania unikalnego, „liniowego”, roweru i skosztowanie przepysznego, ważącego 135 kilogramów tortu, godnego talentu Teresy Kesller, który został przygotowany przez cukierników z Margonina.

Muzycznym gościem imprezy był Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał tytułową piosenkę z serialu „Linia Życia”. Atrakcją imprezy było także przecięcie wstęgi przez aktorów w Alei Gwiazd, która powstaje na deptaku w Margoninie.


# # # # # # # # #