Justyna Steczkowska jest zbulwersowana… Dowiedz się czym!

Posted in Aktualności

Wokalistka skomentowała na swej oficjalnej stronie niedawne zamieszanie odnośnie jej współpracy z bratem. O co chodzi?

W ubiegłym tygodniu wiele serwisów przyniosło informację, że Steczkowska właśnie zwolniła swego brata, którego najpierw zatrudniła w charakterze swego menedżera. A oto, co wokalistka pisze o sprawie na swojej stronie:

Kochani… Trochę jestem zbulwersowana ostatnimi doniesieniami kolorowej prasy odnośnie mojej współpracy z moim bratem Marcinem Steczkowskim.

Tak więc, przedstawiam Wam prawdziwą historię z pierwszej ręki: Po katastrofie w Smoleńsku, gdzie zginęła żona mojego ówczesnego managera Kasia Doraczyńska, Krzysztof wycofał się z zawodu.

Pisałam o tym na stronie, dziękując mu za lata naprawdę fajnej współpracy. Z pomocą przyszedł mi mój brat Marcin, przejmując jego obowiązki, jednocześnie nadal będąc dyrektorem muzycznym mojego zespołu.  

Żeby zająć się odpowiedzialnie swoją pracą, musiał zrezygnować ze swoich własnych muzycznych projektów. Po roku (…) przyszedł moment na to, żeby mógł wreszcie wrócić do swojego zawodu, tego, co kocha i w czym jest najlepszy, czyli MUZYKI, ponieważ ja znalazłam managera. Jest nią już od 3 miesięcy Monika Kordowicz. Tak więc, wszystkie te rewelacje są jak zwykle wyssane z palca, a przy okazji na portalach ukazują się zdjęcia nie mojego brata, tylko kuzyna, który nosi to samo imię i nazwisko. Tak więc błagam wszystkich piszących do kolorowej prasy: na przyszłość proszę zasięgać informacji u źródła 🙂

Z góry dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy.

JS

# # # # #

5 thoughts

 1. Charles

  27 lipca 2011

  to bardzo ważny news.
  pozostaje nam jeszcze czekać na podobne oświadczenie Pani Justyny na łamach SE, FAKTU i w programie DZIEŃ DOBRY TVN.

  Odpowiedz

  1. irami

   10 maja 2012

   Usually I do not read post on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured me to take a look at and do so! Your wrinitg style has been amazed me. Thank you, quite great post.

   Odpowiedz

 2. zawsze sie tym tylkiem wypina

  Odpowiedz

 3. makowya

  26 lipca 2011

  przy okazji Jusia musiala wlepic kilka swoich fotek z „przepięknym” ciałem.Po co/ jakis kompleks na swoim punkcie? a nosek a co jest sztuczne?-podaj a nie wciskaj nam swojej „piękności”/zrob tak zeby ludziska cie lubieli i nie pisali tego co widzisz bo to przeraza aż.O innych tego nie piszą co o tobie.

  Odpowiedz

 4. ahaha żal

  Odpowiedz