Nergal w jury będzie oceniał… odwrócony plecami!

Posted in Adam "Nergal" Darski, Aktualności

Ale nie dlatego, że zamierza lekceważyć uczestników nowego show Dwójki The Voice of Poland.

Tak jak Nergal będą odwróceni trzej pozostali jurorzy. Dlaczego? Żeby móc koncentrować się tylko na głosie, a nie na wyglądzie uczestników. Planowane są oczywiście momenty, kiedy jurorzy będą mogli się odwrócić, żeby zobaczyć, jak wygląda kandydat na zwycięzcę programu, a wtedy… – Będzie można się zaskoczyć, jak okaże się, że przed nam stoi jakaś Miss Universe – powiedział Nergal w niedzielnej Panoramie w TVP2.

 

Nergal oficjalnie jest już jurorem The Voice of Poland. Pozostałe trzy nazwiska zostaną potwierdzone formalnie w poniedziałek rano. Powszechnie mówi się, że będą to: Kayah, Andrzej Piaseczny i Ania Dąbrowska.

 

# # # # # # # # #

6 thoughts

 1. nergal to cienki bolek zamiast go leczyc mozna w to miejsce uratowac zycie innej osobie .Bo on uważam nie przectawia żadnej wartości tyko sieje zło

  Odpowiedz

 2. Nergal sexi

  Odpowiedz

  1. masz cos z glowa

   Odpowiedz

 3. Wszystko na mój koszt

  1 sierpnia 2011

  Jaki z niego skandalista zwykły ćieć. Najlepiej krytykować katolików nie mając swojej religi, tam nie ma co podważyc. Król ciemnośći który co najwyżej zabił komara i to tylko w locie koszącym. W jezyku szatanistów nergal znaczy CZŁOWIEK BIEGUNKA.

  Odpowiedz

 4. uważam,że takiego skandalistę nie powinna zatrudniać tv publiczna i nie obchodzi mnie czy oglądalność będzie większa z też mniejsza,to ci dopiero misja,na mój abonament już nie możecie liczyć

  Odpowiedz

 5. katolicy będą mieli u Adama przerąbane,uważam za porażkę tv2 zaangażowanie głupola

  Odpowiedz