Dlaczego Mucha pokonała Urbańską w TzG?

Posted in Aktualności

Technicznie lepsza Urbańska przegrała ze swą rywalką w 10 edycji Tańca z Gwiazdami za sprawą gigantycznej mobilizacji SMS-owej zwolenników Muchy.

Edward Miszczak ujawnił właśnie na łamach „Wprost”, że w finałowym odcinku, gdy ważyły się losy Nataszy i Anki, na Muchę wysłano ponad milion SMS-ów! Podobny rekord padł wcześniej przy okazji rywalizacji Anny Guzik z ewidentnie lepiej od niej tańczącą Justyną Steczkowską. Tu też gigantyczna fala SMS-ów zaważyła na wygranej aktorki.

Na pytanie o możliwość ewentualnej manipulacji głosami, Miszczak odpowiada: – Przepływ SMS-ów śledzi ok. 50 osób, gdyby cokolwiek zostało zmanipulowane, któraś z nich na pewno dałany znać mediom, bo to atrakcyjny temat. A poza tym my mamy międzynarodowy audyt – powiedział „Wprost” dyrektor programowy TVN.

# # # # # # # #

7 thoughts

 1. do wypowiedzi Dlatego: jestes niesamowity(A) bo kazde Twe słowo to prawda…

  Odpowiedz

 2. Mucha cały czas chce zwracac na siebie uwage, jako aktorka nie odniosłaby sukcesu więc wystąpiła w TzG (chociaz wielokrotnie go krytykowala), potem Playboy (wielka intelektualistka pokazała Polsce tym razem swoje niesamowite wdzięki), potem YCD (była beznadziejna), potem serial, którego nie ogląda, i kiedy świat o niej zapomniał zrobiła wszystko , zeby znów o niej mowic przez jakis czas…. czyli zaszła w ciaze…. wiecie co bedzie nastepne, za rok dwa wyjdzie za mąż!!!!!! jest żałosna……

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   2 sierpnia 2011

   Zapomniałeś dodać, że dzieci też Ance nie odpowiadały. Z Guzikowa było podobnie Polacy kochają wiochę i tandetne seriale oraz ich bohaterów. Przynajmniej tak było do tej pory, niestety!

   Odpowiedz

 3. brawo!!!!!!!!! cała prawda i tylko prawda!!!!

  Odpowiedz

 4. Zdecydowanie nie lubię Muchy.Jest arogancka,wulgarna,z tupetem a poza tym bez wdzięku. Ale w przpadku TzG uważam, że dobrze sie stało,że Mucha wygrała.A to dlatego,że moim zdaniem, niuczciwością był udział Urbańskiej w tym programie.Jest ona aktorką rewiowo-kabaretową(bardzo dobrą i utalentowana zresztą),a co za tym idzie jest tancerką ZAWODOWĄ i nie powinno tam być dla niej miejsca.

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   2 sierpnia 2011

   Niby miała jakieś doświadczenie w tańcu ale takich występowało już wielu. Natomiast od strony sympatii widzów Natasza startowała gdzieś od zera.

   Odpowiedz

 5. dlatego

  2 sierpnia 2011

  1.TVN faworyzowała i promowała Muchę do wygranej, 2. Mucha brała publiczność na litość płaczem i swoją przemianą z grubaski na „laskę”, 3.głosowały na nią „babcie” i inne sieroty oglądające M’jak Miłość” oraz napalone ‚dziadki’ co to mogli popatrzeć sobie na cycki i w krok roznegliżowanej Muchy 4. Natasza z założenia znienawidzona przez porzucone przez mężów kobiety, 5. Znienawidzona przez zazdrosne o jej wygląd, talent itp baby i przez facetów co to nie mogą się pogodzić, że starszy Janusz bzyka młodą atrakcyjną kobietę, 6. Natasza skupiała się na tańcu, nie na pokazywaniu gołej dup y i krocza jak Mucha czy sesjach w Playboyu 7.każdy wypominał Nataszy że ukształtowała się poprzez Józefowicza ale zapomnieli, że Mucha zasłynęła dzięki Wojewódzkiemu
  WIADOMO ŻE NATASZA NIE MA GŁOSU JAK SŁOWIK ALE JÓZEFOWICZ POWIEDZIAŁ PRAWDE ‚JAKA TV TAKIE GWIAZDY’, DOBRZE ŻE TVN TERAZ PRZEJRZAŁ NA OCZY. LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE (PO DRODZE NIEFORTUNNIE WPYCHAJĄC JESZCZE MUCHĘ DO YCD GDZIE ZUPEŁNIE SIĘ NIE SPRAWDZIŁA CO NIE BYŁO CHYBA DLA NIKOGO ZASKOCZENIEM I GDZIE ZACHOWYWAŁA SIĘ JAK TOTALNA IDIOTKA I PLOTŁA BZDURY)

  Odpowiedz