Janachowska będzie błyszczeć za pieniądze…

Posted in Aktualności

Wiadomo, że najlepszym przyjacielem kobiety są brylanty. Na pewno przekona się o tym Izabela Janachowska, która właśnie podpisała kontrakt na reklamowanie biżuterii.

Sprawę wytropił Fakt, który ujawnił przy okazji, ile zarobi piękna tancerka z Tańca z Gwiazdami: 80 tys. złotych. Może nie są to pieniądze, za które można kupić willę w Monte Carlo, ale zawsze starczy na waciki. Jak dopowiada gazeta, Janachowska nie dostanie wszystkiego w pieniądzach. Firma zlecająca reklamę 1/8 honorarium przekaże tancerce w błyskotkach. Dobrze, że nie na odwrót…

 

# # # # # #

7 thoughts

 1. Nie wiem co to za biżuteria zacznijmy od tego ale mnie Janachowska nie pasuje do podobnej reklamy. Pasuje Socha i to robi…zjawiskowo. Od Sochy kupie wszystko, od Janachowskiej mogę jedynie Majdanowe perfumy (pasują stylistycznie).

  Odpowiedz

 2. A ja Janachowską lubię. To ładna,wesoła,sympatyczna kobieta, do tego świetnie tańcząca.Uważam,że znakomicie nadaje sie do reklamowania np.biżuterii.Zastanawia mnie tylko bardzo niskie wynagrodzenie za te reklamę(co to za firma jubilerska?)

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   2 sierpnia 2011

   To, że ktoś jest „wesoły” nie determinuje udziału w reklamie biżuterii chyba, że dla dzieci. Jak dla mnie infantylna i dziecinna. Nie mój typ kobiety ale jest ok.

   Odpowiedz

 3. Nadaje się na reklamowanie biżuterii imitującej brylanty, będą pasowały do tak tandetnej osoby! Ta pani jest synonimem obciachu, braku klasy i tandety.

  Odpowiedz

  1. dokładnie 🙂 ma głos jak mała dziewczynka a jej infantylne zachowanie i wypowiedzi doprowadzają mnie do szału

   Odpowiedz

 4. a ja ja lubie…. jest wesola i usmiechnieta. kiedys widzialam ja w restauracji byla bardzo mila usmiechnieta pozytywna osoba

  Odpowiedz

 5. ciekawe jaka biżuteria…chyba plastikowa jak i sama Janachowska…

  Odpowiedz