Szpak przygaduje Enejowi!

Posted in Aktualności, Michał Szpak, Strona Główna, X-Factor

Trwa wymiana poglądów między grupą Enej z Must be the Music a Michałem Szpakiem.

Finalista show X Factor zareagował na zaczepkę chłopaków z Eneja, że „nie istnieje coś takiego jak muzyka Michała Szpaka. Jak zaistnieje, to pogadamy”.

Szpak napisał na swym profilu na Facebooku: „A jeśli Enej osądza moją twórczość, to niech lepiej skupia się na swojej, bo takich weselnych kawałków jak tworzą, nie sposób nie stworzyć”.

Wszystko więc jest jasne: Enej uważa Szpaka za mało kreatywnego odtwórcę, Szpak traktuje zespół Enej jak weselnych grajków. Szybko nie dojdą do porozumienia. A Wam kto bardziej się podoba?

# # # # # #

12 thoughts

 1. Fanka enej

  17 grudnia 2012

  Szpak uważa że jest cool ale tak nie jest szpak to jest do dupy A w enej jeszcze na dodatek wszyscy są przystojni no prawie

  Odpowiedz

 2. jebac szpaka

  Odpowiedz

 3. Enej rządzi

  18 marca 2012

  co za pytanie ?! wiadomo , że enej jest 999999999999999999999999999999 999999999999999999999999999999 99999999999999999 razy lepszy od tego czegoś ! jak można odtwarzać cudze piosenki i uważać się za gwiazde ?! enej jest najlepszy teraz będzie miał 3 płyte a z tego co widać będzie sssuupppppeeerrr!!!! oni mieszają kultury i tworzą coś niesamowitego !! i co do szpaka mają całkowitą racje <3

  Odpowiedz

 4. Niuńka

  7 lutego 2012

  SZPAK RULEZ ! ; *

  Odpowiedz

 5. jeśli ktoś mówi, że piosenki Eneja składają się tylko z słów ‚radio’ i ‚hello’ to widać że nie zna ich twórczości. chłopaki mają dwie płyty i na nich dużo świetnych piosenek. ‚radio hello’ to ich najbardziej znana piosenka tylko dlatego że zagrali ją w eliminacjach do MBTM a osobiście polecam inne: ‚Ulice’, ‚Żyj’, ‚Państwo B’, i wiele innych 😉 także, jak chcesz wyrażać się na temat Eneja to najpierw troche poznaj ich muzyke! oczywiście popieram chłopaków z zespołu, jesteście świetni, trzymam kciuki za Was ;*

  Odpowiedz

 6. ghsujdjh ddfhjh kdfoghu ofyudfi hfnlf

  Odpowiedz

 7. kiara cat carmen

  28 września 2011

  hłopcy powiedzieli prawde o szpaku,on jest tylko odtworcą cudzych piosenek. Przyjął sposób zdobycia popularności ,Dody. Cóz jak widac,na takich iest popyt zwłaszcza małolatow.

  Odpowiedz

 8. mnie podoba się bardziej Szpak i jeszcze pokaże co potrafi

  Odpowiedz

 9. ENEJ the best, szpak kopiuje czyjas tworczosc i tyle

  Odpowiedz

 10. Lubie ich ale ich piosenka składa się właściwie z dwóch słów – hello i radio. W związku z tym ich komentarze są dość śmieszne.

  Odpowiedz

  1. dla twojej wiadomości Enej ma ponad 40 piosenek i tworzy kolejne, wydali już 2 płyty, z czego jedna zdobyła złoto i pracują nad kolejnymi, mają prawie niekończące się trasy koncertowe po całej Polsce, byli już na Woodstocku, Top Trendach, Eska – Hity na Czasie i innych tego typu imprezach, biorą udział w akcjach charytatywnych, a Szpaka widziałam tylko raz na finale Top Model i podobno nagrał jakąś płytę, o której też nic nie wiem. nigdzie więcej go nie widziałam. więc proszę nie komentować jeśli się wszystkiego nie wie.

   Odpowiedz

 11. chłopcy powiedzieli prawde o szpaku,on jest tylko odtworcą cudzych piosenek. Przyjął sposób zdobycia popularności ,Dody. Cóz jak widac,na takich iest popyt zwłaszcza małolatow.

  Odpowiedz