Zobacz, ile zarobią w „Tańcu z Gwiazdami”!

Posted in Aktualności, Taniec z gwiazdami

Dopiero co zaczęli ćwiczyć kroki, a już wiadomo, ile zarobią w „Tańcu z Gwiazdami”. Uczestników podliczył Super Express.

Wg jego informacji na najwięcej może liczyć Weronika Marczuk, która ma dostać aż 13000 zł, o 3 tys. więcej, niż Kasia Zielińska!

Weronika Marczuk

Po 6 tys. za odcinek zarobią Katarzyna Pakosińska i Marta Krupa, na „piątkę” mogą liczyć Kuszewski i Urbański, a na 4 tys. zł TVN wycenił Kordka, Kisio, Wendzikowską i Mazura.

Jagna Marczułajtis i Stanisław Karpiel dostaną po 3000 zł, a najmłodsi – Bilguun Ariunbaatar i Michał Szpak – wezmą po „dwójce”.

Kto finansowo wyjdzie na tańczeniu najlepiej zależy oczywiście od widzów. To oni zdecydują, komu TVN może przestać płacić zaraz na początku programu, a kto będzie zarabiał do samego finału…

# # # # # # # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Stół z powyłamywanymi nogami

  4 sierpnia 2011

  Marczuk (ikona sprawiedliwości PO) dostanie te pieniądze przelewem ??? do ręki ??? czy pod stołem ???

  Odpowiedz

  1. a PiS i inni niby święci? wszyscy siebie warci

   Odpowiedz

 2. Z jakiej racji niby Urbański więcej niż Wendzikowska? Wendzikowska jest ładna, miła,kompetentna, raczej lubiana. Urbański raczej nielubiany, aprzystojny, niesympatyczny i żeby brzydko go nie określić jaką ma opinię jako facet.
  Marta Krupa tyle samo co Pakosińska? Przecież Krupa to nawet nie celebrytka, pani NIKT – co niczym się nie zajmuje prócz leżę i pachnę, bywaniu na bankietach i korzystania z nazwiska siostry. Powinna uplasować się gdzieś między Karpielem a Szpakiem, ale rozumiem że siostra jej załatwiła wyższe wynagrodzenie – może niech wobec tego obetnie swoje, bo dla nas Marta nie jest żadną gwiazdą raczej obciachem eksportowym – jakie głupie są Polki a jeśli chodzi o urodę to na ulicach ładniejsze można spotkać w ilościach mnogich. Marczuk dostaje chyba rekompensatę za utracone zarobki w YCD ale czy cokolwiek powinna dostać to sprawa dyskusyjna…

  Odpowiedz