Wiemy z kim oni zatańczą w XIII edycji „TzG”!

Posted in Aktualności, Taniec z gwiazdami

Do rozpoczęcia kolejnej edycji TzG nie zostało dużo czasu. Nic dziwnego, że uczestnicy ostro trenują. To pewne. Z kim?Weronika Marczuk, była jurorka „You Can Dance”, zatańczy z Janem Klimentem. Bilguun Ariunbaatar stanie na parkiecie w parze z Janją Lesar. Modelka Marta Krupa trenuje pod okiem Przemysława Juszkiewicza – donosi se.pl.

Z kim zatańczą w TzG?

TzG

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Zielińska, ćwiczy pod okiem Rafała Maseraka, o czym już pisaliśmy. Michał Szpak tańca uczy się z Pauliną Biernat.

Katarzynę Pakosińską w walce o Kryształową Kulę wspiera swoich doświadczeniem Stefano Terrazzino. Natomiast Aleksandrze Kisio, aktorce znanej z serialu „Prosto w serce”partneruje Łukasz Czarnecki.

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z „M jak miłość” zatańczy z Anną Głogowską, a Dariusz Kordek z Blanką Winiarską. Stanisław Karpiel-Bułecka natomiast nauki pobierał będzie u Magdaleny Soszyńskiej-Michno.

Zbigniew Urbański, były mąż Katarzyny Skrzyneckiej na parkiecie stanie w parze z Izabelą Janachowską, a Jagna Marczułajtis zatańczy z Krzysztofem Hulbojem.

Anna Wendzikowska i Kazimierz Mazur zatańczą z debiutującym w programie tancerzami – jak czytamy.

# # # # # # # #

2 thoughts

  1. Bilguun trzymam kciuki!!!

    Odpowiedz

  2. przewidywalne

    9 sierpnia 2011

    że Marczuk z popularnym zatańczy

    Odpowiedz