Fraszyńska weźmie kasę za coś, na czym się kompletnie nie zna!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Nie wiemy czy jest się z czego cieszyć?

W poprzednich edycjach show TzG miałaby łatwiej. W jury był równy podział sił. Dwóch profesjonalistów, dwóch laików. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie.

Fraszyńska będzie jedyną jurorką, która nie ma praktycznie żadnego przygotowania związanego z tańcem. Będę jedynym jurorem, który o tańcu nie wie kompletnie nic. Moja wiedza o tańcu ogranicza się do tej wyniesionej z zajęć tańca w szkole teatralnej, te zajęcia trwały cztery lata – wyznała aktorka w rozmowie z Faktem.

 

Fraszyńska dostanie kasę za intuicje

Czy Fraszyńska zamierza jakoś nadrobić te braki przed pierwszym odcinkiem show na żywo? Nic z tego.– Nie zamierzam się w tym kierunku specjalnie przygotowywać. Nie oglądam nagrań z konkursów tanecznych, ani też filmów o tej tematyce. Postawię więc wyłącznie na własną intuicję – wyznała z rozbrajającą szczerością. Ciekawe ile zapłacą jej za posługiwanie się intuicją?

Fraszyńska

# # # # # #

2 thoughts

  1. To tak jak Rusin. Rusin oblatuje program za programem udajac jurorke. Nie rozumiem dlaczego Farszynska czy w ogole ktokolwiek inny mialby byc gorszy.

    Odpowiedz

  2. Jak Herbuś może być ” intuicyjną aktorką” to tym bardziej Fraszynska może być intuicyjną jurorką tanca w tanecznym show ,ktorego celem jest zabawianie widzow. To nie jest turniej tanca,już sawno mowili o tym profesjonalni sedziowie.

    Odpowiedz