Kto się tak lansuje?

Posted in Aktualności, Strona Główna

 Fani tej wokalistki zapewne nie będą mieli trudności z odpowiedzią na to pytanie, podobnie jak jej przeciwnicy, których na forach internetowych ma na pęczki….

Honorata Skarbek HONEY nie ma jeszcze 18 lat, a już wzbudza sporo emocji. Jej przeciwnicy piszą w internecie, że nie umie śpiewać, fałszuje, wyje jak kot oraz, że lansuje się za pieniądze rodziców.

Kim w rzeczywistości jest Skarbek? Wokalistką i blogerką, której photoblog, jak chwali się na facebooku, przekroczył 6 milionów wyświetleń w miesiącu!

HONEY dotychczas osiągnęła kilka sukcesów na scenie muzycznej, o których można przeczytać na facebooku. Dotarła do finału w konkursie Coke Live Music Fresh Noise 2010, zajęła III Miejsce w Polsce w konkursie Motorolastar 2008/09, gdzie członkami jury byli Wyclef Jean oraz Fergie. W 2010 roku miała okazję supportować koncerty takich gwiazd jak Matt Pokora czy Eddy Wata.

Niebawem będzie można jej posłuchać podczas finałów Miss Polska – Wystąpię z piosenkami NO ONE oraz RUNAWAY. Przedsięwzięcie to ma cel, który poruszył moje serce, a mianowicie środki pieniężne zebrane dzięki tej imprezie zostaną przekazane na budowanie studni w Afryce – pisze wokalistka na swoim profilu.

[poll id=”74″]

# # # # # # # #

3 thoughts

 1. Z tego co wiem to H.S. ma już skończone 18 lat :]

  Odpowiedz

 2. marcel_2000

  14 sierpnia 2011

  A kto to jest? Córka Wiśniewskiego z pierwszego małżeństwa?

  Odpowiedz

 3. No ciekawe jak potoczy sie jej kariera, kolejna Lesz?

  Odpowiedz