Skandal na konferencji nowego serialu TVN!

Posted in Aktualności, Strona Główna

 Reżyser dał czadu. Ciekawe co na to aktorzy… 

Jerzy Bogajewicz promując swój nowy serial „Wszyscy kochają Romana” porównał go do…dziwki, która musi wyjść na miasto.- Zrobiłem tylko sitcom z kolegami (…), a w sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich też oglądać. A ja się czuję  jak alfons, który przywiózł prostytutkę z Włoch lub z Chicago i musi ją ubrać żeby się sprzedała w Warszawie skomentował podczas rozmowy reżyser.

TVN

Ja jestem wynajęty, aby uczynić ten cycek atrakcyjnym.(…) Musi być erekcja – dodał. – Ta dziwka musi wyjść na miasto, musi się ruszać – podsumował.

Jesteś zajebistym alfonsem – wtrącił Tede, odtwórca roli policjanta w serialu „Wszyscy kochają Romana”.

Jak widzicie państwo, nowy serial będzie lansował wartości rodzinne – wtrącił swoje Andrzej Sołtysik, prowadzący konferencję.

W serialu „Wszyscy kochają Romana” zagrają: Bartek Kasprzykowski, Anna Seniuk, Aneta Todorczuk- Perchuć, Joachim Lamża.

# # # # # # # #

2 thoughts

  1. jezeli to nie jest chwyt reklamowy stacji,to brawo,że ktoś wreszcie powiedział prawdę. Poczytajcie sobie co mysla ludzie o tej calej telewizji. Wszystko to sciaga z USA.Kiedys to co nam wciskano pochodziło z Rosji teraz wszystko z USA. Czy my nie mamy własnych tworcow?

    Odpowiedz

  2. No jakoś musieli zrobić szum, żeby wzbudzić ciekawość. Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje, więc nie oczekujmy super produkcji. I to wstyd, że powstaje kolejna kalka.

    Odpowiedz