Wieczorek odchodzi z M jak miłość – woli serial konkurencji!

Posted in Aktualności, M jak miłość, Strona Główna

Od dwóch tygodni pracuje na planie innego serialu….

To się musiało tak skończyć. Fani Krystiana Wieczorka, który grał Andrzeja Budzyńskiego, ukochanego Marty Mostowiak, będą się musieli pogodzić z jego decyzją.

Wieczorek

Wieczorek przestał być dyspozycyjny

Tadeusz Lampka miał od początku bardzo duże pretensje do Krystiana o to, że poszedł do konkurencji. On uważa, że aktorzy „M jak miłość” powinni być całkowicie dyspozycyjni, bo to ten serial zrobił z nich gwiazdy. A tymczasem aktorzy chcą pracować w różnych produkcjach i trudno im się dziwić – zdradził Super Expressowi jeden z pracowników TVP.

Wieczorek postanowił jednak postawić wszystko na jedną kartę. Wybrał TVN – owski serial Julka i już pracuje na jego planie w Krakowie. Aktor – jak donosi dziennik – poprosił najpierw Tadeusza Lampkę o ograniczenie jego wątku w M jak miłość. Kiedy. ten nie zgodził się Wieczorek wysłał mu więc wypowiedzenie umowy.

 

# # # # # # # # #

3 thoughts

  1. lalalal;l;alalalalalallalal

    Odpowiedz

  2. „On uważa, że aktorzy „M jak miłość” powinni być całkowicie dyspozycyjni, bo to ten serial zrobił z nich gwiazdy” – gwiazdy M jak miłość wyłącznie i wyłącznie nie z aktorów, a z ludzi z ulicy takich jak: Mroczek, Cichopek. A tutaj jest mowa o aktorze.

    Odpowiedz

  3. Nie masz prawa odchodzić z MJM bo straci przez polaków oglądalnosć a ja na to nie pozwolę. WRACAJ DO MJM JUŻ !!!!

    Odpowiedz