Lesz zaręczona!

Posted in Aktualności, Strona Główna

To była dla niej wielka niespodzianka – wyjątkowy prezent na 30. urodziny…

Natalia Lesz i jej ukochany Bartosz Głogowski są już zaręczeni. Para poznała się na planie serialu Plebania. Po kilku tygodniach coś między nimi zaiskrzyło. To dla Natalii jej ukochany zakończył związek ze swoją wieloletnią partnerką Dominiką Kluźniak, z którą ma sześcioletnią córeczkę Julię.

Lesz

Chłopak piosenkarki, starszy od niej o dwa lata, na dzień zaręczyn wybrał okrągłe urodziny Lesz. Wtedy to wręczył jej pierścionek – jak donosi magazyn Party. Para na razie nie planuje ślubu. – On chce sformalizować związek, Ona od tego ucieka – mówi magazynowi znajomy pary.

Co na to Lesz? Przedstawiła wprawdzie ukochanego rodzicom, ale teraz skupia się na pracy, a więc na promocji swojej płyty w Polsce i w USA. Para mieszka razem, w apartamencie piosenkarki na Mokotowie, ale znajomi piosenkarki, jak czytamy, nadal nie wierzą, że ona poważnie traktuje ten związek.- Ale Bartek jest cierpliwy, bo świata poza Natalią nie widzi. Liczy na to, że z czasem ona zmieni zdanie i zgodzi się na ślub – mówi Party przyjaciel aktora.

# # # # # # # #