Chajzer cierpi przez decyzję syna!

Zygmunt Chajzer

Do dziś nie może się otrząsnąć…

Zygmunt Chajzer chciał stworzyć wielopokoleniowy dom. Jednak jego syn Filip miał inne plany. Zachwyciła go nowoczesna architektura, zaciągnął kredyt w banku i kupił mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

Niedawno – jak dowiedziała się Rewia - Filip Chajzer wraz z rodziną wyprowadził się z rodzinnego domu. – Rodzice dawali nam w swoim domu swobodę i nie wtrącali się w nasze życie, ale w końcu przyszedł taki moment, kiedy pomyśleliśmy, że powinniśmy zamieszkać na swoim – tłumaczy tygodnikowi Filip Chajzer.

Co na taką decyzje syna, jego tata? – Zygmunt bardzo przeżył ten moment, choć starał się tego nie okazywać – zdradziła tygodnikowi żona Chajzera, Dorota. – Do dziś nie może się z tego otrząsnać. Rodzinny dom wydaje mu się za duży i pusty. Bardzo był zżyty z dziećmi i z Maksem. Wnuczek od chwili kiedy się pojawił wniósł w nasze życie mnóstwo radości – dodaje mama Filipa Chajzera.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
 1. nie zazdrosna says:

  bardzo dobrze,młodzi powinni mieszkać oddzielnie,domy wielopokoleniowe są ale dla kogo? nie dla młodych

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>