Rubik zarabia niewiele w TOP Model!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Spodziewalibyście się tego?

Anja Rubik wyznała, że w show TVN-u nie bierze udziału dla pieniędzy. – Nie muszę tu przyjeżdżać, bo to nic nie daje mojej prawdziwej karierze. Na razie większe zaangażowanie w programie „Top Model” traktuję jako przygodę, która pozwoli mi oswoić się z mówieniem po polsku. Zależało mi też, żeby w programie był ktoś, kto reprezentuje prawdziwy świat mody – stwierdziła Rubik w wywiadzie dla „Newsweeka”.

Pieniądze, które tu zarabiam, są niewielkie w porównaniu z tym, co mam za granicą, ale chcę to robić. Na przyjazd tutaj poświęcam wolny czas -dodała modelka w rozmowie z „Newsweekiem”.

# # # # # # # #

3 thoughts

 1. sticking like glue. When I stick with someone, it makes the opiurtonpty more complicated and also helps to ground me more so that the urge is not so bad. Do something creative or outwardly and safely destructive. Tear apart an old pillow, become a paper shredder, etc Fingerpaint, play with clay or play dough, color, paint, draw, etc.. This does fall in with keeping your hands busy, but also helps to express your feelings.Remember to only do things that make you feel safer and to stop if something increases the desire.

  Odpowiedz

 2. kolejna ,której odbiła całkowicie sodówka ,no proszę łaskę robi ,a swoja drogą ,czy nie można do programu zatrudnić kogoś kto dobrze mówi po polsku i nie sepleni tak koszmarnie .Powinna milczeć przy takiej wadzie wymowy!

  Odpowiedz

  1. Anja jest jedną z niewielu, której sodówka właśnie NIE odbiła!!! a nabijanie się z jej wady wymowy jest po prostu chamskie!

   Odpowiedz