Dowbor też wywalili z TVP!

Posted in Aktualności, Strona Główna

– Będę z przykrością patrzeć jak Dwójka upada…

Jej program „Ogrodowa Dowborowa” znika od jesieni z anteny – dowiedział się Fakt.– Ku memu zdziwieniu straciłam pracę – powiedziała na jego łamach Katarzyna Dowbor. Dlaczego tak się stało, skoro jej program cieszył się sympatią widzów?– Przyszedł nowy dyrektor i ma nową koncepcję. Zaproponował by mój program był w dzień powszedni, a nie w sobotę jak dotychczas. Sponsorzy się na to nie zgodzili więc nie miałam już jak go robić – tłumaczy Dowbor.

Dowbor

Dziennikarka nie potrafi zrozumieć tej decyzji. – Program miał najlepszą oglądalność w swoim paśmie. Mój producent zdobywał fundusze na program w 100 procentach. Przychodzi nowa miotła, zamiata i robi swoje. Nie usłyszałam nawet argumentu dlaczego program znika – mówi ostro i zapowiada w rozmowie z Faktem: – Przykro mi to mówić, ale Dwójki nie będę oglądała.

Dowbor nie wróży stacji świetlanej przyszłości – Będę z przykrością patrzeć jak Dwójka upada. Choć nadal jestem wierna telewizji publicznej i raczej nie przejdę do innej stacji – kończy dziennikarka.

# # # # # #

One thought

  1. Słońce

    25 sierpnia 2011

    No wreszcie… Ile można było tego rudego bezmózga oglądać…

    Odpowiedz