Zielińska boi się tańczyć w TzG! Przez konflikt z jurorem?

Posted in Aktualności, Katarzyna Zielińska, Strona Główna

Aktorka zaliczana do grona faworytek tanecznego show ma problemy…

Katarzyna Zielińska już wkrótce pokaże czego nauczyła się na parkiecie, trenując z Rafałem Maserakiem. Podobno zaliczana do faworytek aktorka ma sporo obaw przed pierwszym występem na żywo.

Po pierwsze jak czytamy w tygodniku „ Na Żywo”nauka choreografii do rumby, którą ma zatańczyć jako pierwszą przysporzyła jej mnóstwo problemów. – Wyszła na parkiet z takim impetem, ze spodziewaliśmy się, ze rozerwie go na kawałki! A tu…po 5 minutach zaczęły się problemy. Tańczyła sztywno, trzymała się krzywo, miała problemy z koordynacją ruchów. Zapomniała kroków. Rafał rwał włosy z głowy. Na szczęście po kilkunastu treningach wreszcie „zaskoczyła”, choć…nadal nie zachwyca – mówi tygodnikowi pracownik stacji.

Jednak to nie koniec problemów Zielińskiej. Podobno, jak czytamy, sen z powiek spędza jej skład jurorski. A ściślej mówiąc obecność Janusza Józefowicza w jury show. Aktorka nie jest z nim w najlepszych relacjach – podaje magazyn. Powód? Wycofała się z grania głównej roli w sztuce „I love you” w Teatrze Buffo, zaproponowanej jej przez Józefowicza,  bo otrzymała propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami. – Kasia trochę obawia się jego ocen – zdradza informator tygodnika. Ciekawe czy juror okaże się sprawiedliwy czy raczej pamiętliwy?

# # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Mucha CC

  25 sierpnia 2011

  Zielinska jest fajna aktorka, ale do tanczenia nie ma drygu, na lodzie juz to pokazała.

  Odpowiedz

 2. Nie rozumiem dlaczego od początku określa się ją jako faworytkę. Faworytka bo co? Aktorka marna, filmografia gorsza niż u niejednej amatorki, dykcja jakaś białostocka, z całym szacunkiem, lata po imprezach gdzie rozadają darmowe gadżety, a ten „konflikt” z Józefowiczem od początku spreparowany na użytek szumu medialnego, myślę, że po 1 odcinku obowiązkowo będzie „romans” z Maserakiem:)))Całość żenująca.

  Odpowiedz

 3. nie zazdrosna

  25 sierpnia 2011

  Kasiu nie rób wokół siebie już szumu,bo skończysz jak Julia Kamińska,wszyscy się nią zachwycali i co?

  Odpowiedz