Cichopek dostała ostatnią szansę!

Posted in Aktualności, Kasia Cichopek, Strona Główna

Przypomni się na tyle skutecznie, żeby ją znów zauważono?

Już dzisiaj w płockim amfiteatrze po raz trzeci odbędzie się Festiwal Piękna podczas, którego zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Koncert podcza gali Miss Polski 2011 poprowadzą – Kasia Cichopek, Maciek Dowbor oraz Krzysztof Ibisz.

Cichopek

Ibisz najbardziej się cieszy z tego, że poprowadzi imprezę w towarzystwie Cichopek. Z Kasią rozumiemy się bez słów! Przecież wspólnie prowadziliśmy pięć edycji „Jak oni śpiewają”. W przypadku Kasi doceniam nie tylko jej perfekcjonizm, ale też urodę. Jest piękną kobietą! Gdybym to ja był w jury, głosowałbym na Kasię – chwali Ibisz koleżankę, która niestety nie ma ostatnio zbyt dobrej passy w życiu zawodowym. Czy po koncercie w Płocku coś się zmieni?

# # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. Obserwator

  27 sierpnia 2011

  Raczej wątpię … Cichopek poza swoją urodą nic nowego nie wniesie … a takie miłe uśmiechy to raczej już się większości przejadły

  Odpowiedz

  1. Czego Wy wszyscy chcecie od tej Cichopek ? Jest śliczną i zgrabną kobietą. Nie aktorką, to fakt, ale ile jest takich w mediach? Bardzo ją lubię i jest NAPEWNO ładniejsza, od tej, którą się zachwycacie kościotrup-RUBIK. LUDZIE, co się dzieje, dlaczego taka zazdrość, że szkaradzieństwa popieracie a ładne kobiety dołujecie .

   Odpowiedz