Kozyra groził Wojewódzkiemu?!

Posted in Aktualności, Kuba Wojewódzki, Robert Kozyra, Strona Główna

Relacje między byłym jurorem Mam talent, a obecnym nigdy nie były najlepsze…

Odkąd Kozyra zastąpił Wojewódzkiego w Mam talent nie milkną głosy na temat tej zamiany. Mówi się też otwarcie o konflikcie pomiędzy Kozyrą i Wojewódzkim. Dlaczego tak się nie lubią?

Kozyra

Kulisy wzajemnych relacji odkrywa Kozyra w rozmowie z Show. Na pytanie Czy groził kiedyś Kubie odpowiada tak: – Gdy odchodziłem z Radia ZET Kuba w swoim programie radiowym drwił z mojego nazwiska(…). Drwiny z nazwiska są wyjątkowo poniżej pasa. Kilka dni później zobaczyłem w wąskiej uliczce Kubę w jego czerwonym, luksusowym samochodzie. Szedłem prosto na niego. Musiał się zatrzymać – opowiada Show Robert Kozyra.

Co było dalej? – Podszedłem do auta i poprosiłem żeby otworzył okno. Powiedziałem mu dosadnie, co o tym myślę. On tylko zacytował potem mnie w „Polityce” nie tłumacząc kontekstu – dodaje juror.

# # # # # #

2 thoughts

 1. watykanu jao milczal niechaj nadal mi;lczy lub i mówi li tylko z ambony lub i okna jakoiego ale bez działani ażadnego rze tak dodam rze i rzeczpospolita także >amen>.natka i ja z myślą o dzieciach mniejszych i midi i maxi jusz from all aroun dthe monde i welt ten cały i popierdolon na anmen jakkjo i leci od a do rze rze tak skażey żet>amen..>.pro memoriam dla watykanu i kuri kościelnej w polszy>amen>.

  natka i ja>.

  p.s. a zapomniełam = je ai s oublie>niestety i leider przes PTSDsy:) > jako sado maso i bdsmo i like it jednak i to forte>amen, niechaj tak pozostanie>?> a co z naszą fasolką dalej bedzie Kozet>??? yours lili Zet czyli ja = ik wraz z Natusią w drodze ku nam czy s ……..z.z….a.>a to już nasza sprawano i niechaj tak pozostanie>amen>.

  pro memoriam dla watykanu as welle>amen.

  Odpowiedz

 2. i like it i to forte>:) tak 3 mać Panowieaby tak dalej>amen>odsyłam panów n agrupę aby pomóc w 24 lub i nawet 48 godzin,m co by cos zyskać także na grupie from gl.pl o takiej samej jak osotatni atu podan aprzezze mnie nazwa i to w 24 nawet morze a nie 48 godzin = les heures chilli zet 2=ii=II doby tylko nie wiem na jakim toimexie czy rolexie mierzone???:( a chyb atimexie gl.pl>?>nes-pas???>;)>a tak na rolexie goldenlajon.plczyli gl.pl>ja czyli chilli zet z Fasolką w deodze która to ro zostanie wkrotce osierocona i ja jako your wife torze:amen.jako sado maso i bdsmo byłe a i nawracajace przes to wsio ale no matter whom i wrom>amen, panie Kubo, tak 3mać i tak 3majcie z koZETTem nadal obaj Panowie>posdrawlajem among others i mimo wszystko>radio zet i ja czyli ik oraz natka wtaz s chilli zetką<amen+,<+.<.ik czyli kozetka from la pologne:)ex-kozetka de facto no i żon aradia zet<prezesa byłego a nie aktualnego<poka poka co<.amen.chwilo ytrwaj wiecznie i wieczyście jako i kolejni prezesi radia zet i chilli zetki> tak trzymać Panowie i niechgaj inni dalehj czerpią z Was przyklady życiowe a zwłaszcza dorastajaca młodzież>amen.pro memoriam dla watyka nu i jego dyplomacji as wellenatka i ja>amen+>.

  Odpowiedz