Kozyra o Wojewódzkim: Kompromitował nas w Londynie!

Posted in Aktualności, Kuba Wojewódzki, Robert Kozyra, Strona Główna

Kozyra jedzie po Wojewódzkim!

Nie lubią się, to pewne. Od lat. I nic dziwnego. Zarówno jeden, jak i drugi ma powody. Wojewódzki, bo Kozyra nie przyjął go do pracy, a Kozyra, bo Wojewódzki drwił w audycji z jego nazwiska, o czym już pisaliśmy.

Kozyra

Historię z zatrudnieniem Kuby w radiu Zet przypomniał Kozyra w rozmowie z Show. – (…) Chciał u mnie pracować, ale go nie przyjąłem. Pozwoliłem mu nagrać kilka próbnych audycji, ale żadna nie była dobra. To był jednak Kuba Wojewódzki sprzed Idola, który tak naprawdę go ukształtował – mówi nowy juror Mam talent.

Najpierw kopiował Simona Cowella, potem kompromitował nas w Londynie na spotkaniu jurorów z krajów, gdzie pojawił się ten program, nie tylko tym, że nie potrafił powiedzieć nawet jednego zdania po angielsku. W końcu zaczął łapać formę, patrząc jak reaguje na niego publiczność, co działa, a co trafia w pustkę – wspomina Kozyra.

 

To nie jest tak, że nie przyjmując go do radia, przepuściłem perłę. On nie był wtedy, tym Kubą, który od momentu przejścia do TVN odnosi prawdziwy sukces(…) – dodał Kozyra na łamach magazynu Show.

# # # # # # #

3 thoughts

  1. jeszcze w 2007 byl tragiczny ale wyrobil sie

    Odpowiedz

  2. Kozyra ma niestety rację,Wojewodzki kazdemu dokopuje,a sam nie przyjmuje zadnego slowa krytyki pod swoim adresem.Jest monotematyczny,juz raczej nudzi niz bawi.No i liczy sie dla niego tylko kasa i to duza,za nia zrobi doslownie wszystko,załosni sa tacy ludzie,bo nie maja uczuc wyzszych

    Odpowiedz

  3. W koncu Kozyra odpowiedzial Wojewodzkiemu i dobrze. Mam dosyc tego glupka Wojewodzkiego ktory mysli ze jest super i moze kazdemu dolozyc. Szkoda ze nie spojrzy w lustro. Cienias

    Odpowiedz