Nergal wyleci z The Voice of Poland?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Dziennikarze nie zgadzają się na udział w programie „zadeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości”…

Oświadczenie takie wystosowało Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, którego zdaniem telewizja zatrudniając Darskiego jako jurora „The Voice of Poland” działa sprzecznie z „Misją Telewizji Publicznej jako nadawcy publicznego” i działa wbrew wartościom chrześcijańskim i narodowym – jak czytamy na fakt.pl.

Nergal

Zgoda na udział w programie Adama Darskiego jest równoznaczna ze zgodą na promowanie satanizmu w naszym kraju, jawnym przyzwoleniem władz na profanowanie symboliki chrześcijańskiej – piszą dziennikarze w oświadczeniu.

Stowarzyszenie przypomina również ostatnią sprawę sądową Nergala, który na jednym z koncertów podarł biblię. – (…)Adam Darski, po niedawnym procesie sądowym i uniewinniającym go wyroku, złożył szczególne „podziękowania” w Internecie. Na swoim profilu na facebooku w języku angielskim napisał, że „Szatan znów zwyciężył”, kończąc tekst pozdrowieniem „Heil Satan” – czytamy w oświadczeniu.

 Nergal wyleci z programu?

# # # # # # # # # #

10 thoughts

 1. nawet mi się już czytać tego nie chce bo moje zdanie jest takie, że jak ktoś wierzy w Boga to nie bd mu przeszkadzały sceny odgrywane przez Nergala, a takie wypisywanie że to jest promowanie satanizmu to dla mnie żenada bo nikt nie promuje satanizmu lecz osobę medialną, a poza tym nie ukrywajmy że większość ludzi ogląda the voice ze względu na NERGALA.
  w ciągu emitowanych odcinków ani razu nie zauważyłam, żeby zwracał się do kogoś chamsko czy prostacko, wręcz przeciwnie. wygląda na inteligentnego i sympatycznego człowieka.

  I na koniec chciałam powiedzieć ze każdy ma wybór co do swojej wiary i nie ma prawa zmuszać nikogo do jej zmiany…

  Odpowiedz

 2. ja uwielbiam NERGALA i jestem przeciwko tym co mówią że to satanista przecież to zwykły człowiek! a takiego udaje tylko dla zespołu

  Odpowiedz

 3. Co ty pierdolisz katolu, jak ktoś wierzy w szatana to musi tez wierzyć w boga. Proste jak jebanie. A nergal żadnym satanistą nie jest. Szatana wymyślili bogobojni durnie dawno dawno temu i jeszcze jedno, nawet nie wiecie po co powstała wiara nie tylko chrzescijanska tylko każda. Po to by wielcy nierzadko rządzący łatwiel mogli sobie podporządkować ciemny lud i straszyli ich ciemną stroną ich wiary (kiedy ich bóg jest dobry, to musi byc też zło czyli szatan, to odnosnie christów). Zobaczcie inkwizycję (jesli wiecie co to jest tempe katole i to jakimi sposobami sie kierowano w razie wykazania sie jednostek mądrzejszych z ciemnego ludu). Katole wciąż są ślepi. Hehehe, a watykan wciąż sie na nich bogaci, jak i kościół (jako przedsiębiorstwo bo tak to trzeba nazwać). Spoko, dawajcie kase tym zboczencom molestujacych chłopców (iel to vatykan ukrywał i ile powoli wyłazi z ich złotego życie sorki oplywajacego w złocie). Precz z jakąkolwiek religią bo ona ogłupia (ale tylko ludzi słabych, ktorzy sami nie umieja myślec tylko potrzebuja pasterza by ich poprowadził) tak tak owieczki hehe

  Odpowiedz

 4. Precz z szatanem. Ci , którzy go wielbią niech ich zabierze ze sobą do piekła!!! Szatan,to samo zło i niema nic wspólnego z żadną wiarą!!!

  Odpowiedz

 5. zobaczcie jeszcze jakie te stowarzyszenie katolickich dziennikarzyjest durne. Przy kazdej okazji robią nergalowi darmową reklame. Pprzcież telewija dobrze zdaje sobie sprawe z tego kogo zatrudnia i do czego. Nowak zrobil mu reklame na tym smiesznym procesie, przegral raz (zaplacil 3000 zł), potem przegral drugi raz juz konkretnie. Okazalo sie ze sąd ma logiczne podejscie do sprawy (to tak jakby sie dopiepszać do filmow (horrorow czy thilerow), gdzie giną księża, pali sie swiete ksiegi, obraża sie kościół, boga (ktorzy dla niektorych istnieje naprawdę, świety mikolaj też jest, nie ma sprawy) i nikt sie filmow nie czepia. Co za denna mentalność. A tu na koncercie na imprezie zamknietej zrobil show w ten a nie w inny sposob i gowno to katoli powinno obchodzic skoro ich tam nie ma bo to nie miejsce dla nich. I kolejny raz powtorze, przydali sie te jełopy do darmowej reklamy (dlatego dzis mamy nergala w telewizji) ale oni wciaż nie rozumieją ze działają nie na szkodę nergala tylko mu pomagaja w promocji. A czlowiek inteligentny umie to wykorzystać i tak zrobił. (nie jestem fanem jego muzy bo takie cos mnie nie kreci ale patrze na sprawe trzeźwym wzrokiem niczym nie omamiony)

  Odpowiedz

 6. zawsze sie odezwą katolickie pedały jebiące młodych chłopców. Moze o tym porozmawiamy co wyprawiaja księża katoliccy i o tym czym jest kler, kogo udaje i jakie bzdury wbija ludziom do baniakow. Kwestia tylko jak naiwni ludzie w to katolickie bagno uwierzą. Przykre ale Polska to wciaż ciemnogród, zaklamanie i chowanie głowy za biblie (swoją drogą fajnie sie ją czyta, ale tylko to jak książke nic ponad to). Ale jedno jest pewne, wiernych coraz mnie z dekady na dekade (widac to po tym jacy ludzie w niedziele wypełzają z kościołów, bez urazy oczywiscie). Tyle

  Odpowiedz

 7. tu tolerancja nie ma nic do rzeczy,tu chodzi o zwykłą ludzką przyzwoitość,niech ocenia swoje środowisko,on się nie zna na muzyce tylko na oszołomstwie

  Odpowiedz

 8. jedni dorastają wcześniej inni później,a toto nigdy nie dorośnie

  Odpowiedz

 9. Tolerancja

  30 sierpnia 2011

  co za oszołomy!!! Niech wezmą się do pracy a nie z nudów wymyślają głupoty. A ja jestem przeciwko dyskryminowaniu innych wyznań. Niech się tolerancji nauczą a jak nie to niech się zamkną!

  Odpowiedz

 10. a ja jestem przeciwko promowaniu watykanu!

  Odpowiedz