Górniak jedzie po Kozyrze!

Posted in Aktualności, Edyta Górniak, Robert Kozyra, Strona Główna

Odpłaciła mu  za opinie o swoim klipie, którego Kozyra nazwał rozpaczliwym..

Edyta Górniak w wywiadzie dla Super Expressu opowiedziała między innymi o swoich relacjach z byłym partnerem Robertem Kozyrą. Zdementowała między innymi krążącą plotkę, że złożyła Kozyrze propozycję pracy, a on ją odrzucił.

Górniak

– (…)Kiedyś, kiedy zwolniono Roberta Kozyrę z Radia Zet, zapytałam go, puszczając oko, czy teraz, kiedy jest bezrobotny, może chce zostać moim menedżerem. Zadzwoniłam wtedy, bo było mi Roberta tak zwyczajnie po ludzku żal – wyznała Górniak.

Nie przedstawiłam mu kontraktu do wglądu z zapytaniem, czy interesuje go konkretna posada, po prostu zażartowałam.(…) Nie rozumiem, dlaczego po kilku już latach nagle się do tego odnosi i zmienia wagę tej żartobliwej sytuacji. Wtedy bardzo szczerze mu współczułam, dziś też jest mi go żal, ale już z innego powodu. Życzę Robertowi, aby udało mu się zapracować na swoją własną wartość tak, aby nie musiał zapożyczać nazwisk z pierwszych stron gazet do autopromocji. Trzymam za niego kciuki – powiedziała Górniak w rozmowie z dziennikiem.

-(…)W momencie, w którym został zwolniony, musiał czuć się bardzo samotny. Dlatego do niego zadzwoniłam. I kiedy wykręcałam jego numer, nie zważałam na to, ilu artystów w Polsce zniechęcił do pracy twórczej, ilu bezmyślnie obraził. Nie zważałam również na to, że kiedy był szefem Radia Zet, moje piosenki w tym radiu nie były emitowane. Mimo tego wszystkiego, zrobiło mi się go wtedy ogromnie żal – dodała.

# # # # #

6 thoughts

 1. odczepcie się od niego normalnie żal

  Odpowiedz

  1. Moim zdaniem ten facet jak na swój dojrzały wiek jest bardzo przystojny. Wcześniej miał kiepski look, teraz niezłe ciacho!

   Odpowiedz

 2. wydaje mu sie ze pozjadał rzoumy, probuje przypodobac sie jak mały chłopiec…

  Odpowiedz

  1. lubiem edtee

   Odpowiedz

 3. Bravo, nalezało mu sie, ten facet zrobi wszystko dla autopromocji. Nie lubie go!!!!

  Odpowiedz

 4. Edzia ma racje, niestety Kozyra również 🙁

  Odpowiedz