Pakosińska zakochana!

Katarzyna Pakosiñska

Najpierw pokochała Gruzję, teraz Gruzina…

Pakosińska już jutro wystartuje w walce o Kryształowa Kulę. Jedną bitwę już jednak podobno wygrała. O miłość, w której dotąd nie miała za wiele szczęścia. Tuż przed rozpoczęciem przygotowań do Tańca z gwiazdami” aktorka spędziła kilka tygodni w Gruzji.

Pakosińska

Kasia nie jest już singielką. Od niedawna jej serce bije dla bardzo przystojnego Gruzina – zdradziła Faktowi znajoma Pakosińskiej. – Ma cechy, które Kasia uwielbia. Jest nie tylko inteligentny, ale ma też niesamowite poczucie humoru – komplementowała wybranka Pakosińskiej  w rozmowie z dziennikiem.

Pakosińska kilka lat temu rozstała się z mężem Tomaszem – jak czytamy. Ale dopiero teraz znalazła szczęście. Niestety jej ukochany nie będzie mógł kibicować jej osobiście na widowni TzG. – (…)Jest bardzo zapracowany i nie może przyjechać na program. Ale z pewnością cały czas będzie trzymał za nią kciuki – zdradziła dziennikowi koleżanka Pakosińskiej. Przed telewizorem dopingować mamę będzie też ośmioletnia córka Maja.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Pakosińska zakochana!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>