Wellman oddała 100 000 złotych potrzebującym!

Posted in Aktualności, Strona Główna

– Jeśli ktoś zarabia duże pieniądze na własnym wizerunku, który zbudował dzięki telewizji uważam, że powinien podzielić się tymi pieniędzmi z innymi – powiedziała. Ciekawe czy ktoś pójdzie  w jej ślady?

Przekazałam 100 tysięcy na rzecz Fundacji TVN, ponieważ wiem, że te pieniądze trafią do tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Pozostałą kwotą wspomogłam inne organizacje charytatywne, które przekażą pieniądze najbardziej potrzebującym – skomentowała Dorota Wellman w rozmowie z Plejadą. Pieniądze, które przekazała potrzebującym  pochodzą z wynagrodzenia za udział w kampanii reklamowej jogurtu…

Wellman

Chciałabym wprowadzić nową modę, jeśli ktoś zarabia duże pieniądze na własnym wizerunku, który zbudował dzięki telewizji uważam, że powinien podzielić się tymi pieniędzmi z innymi. Wszystkich serdecznie do tego zachęcam. Była to dla mnie ogromna przyjemność i jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc – dodała Dorota Wellman.

# # # #

3 thoughts

  1. To jest dla mnie coś WSPANIAŁEGO! To jest klasa! Zresztą zawsze ceniłem i cenię panią Wellman za wysoką formę i treść w każdym Jej działaniu. Serdecznie Pani gratuluję!

    Odpowiedz

  2. brawo! 🙂

    Odpowiedz

  3. oby takich wiecej…..pani dorotka rocks!!!!!!!!!!

    Odpowiedz