Prezes KSD o Nergalu: Jest zagrożeniem dla samego siebie, modlę się za niego!

Posted in Adam "Nergal" Darski, Aktualności, Strona Główna, The Voice of Poland

(…)Mamy prawo i obowiązek protestować, kiedy telewizja publiczna po prostu ordynarnie promuje satanistę, który profanuje Biblię i parafrazuje hitlerowskie pozdrowienie…

Awantury z Nergalem ciąg dalszy. Ksiądz doktor Bolesław Karcz, prezes Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, które zaprotestowało przeciwko udziałowi Darskiego w telewizyjnym show, w rozmowie z SE.pl powiedział między innymi, że „nobilitacja Nergala poprzez zatrudnienie go jako jurora w „The Voice of Poland” to przykład na telewizyjny upadek”.

Nergalu

Człowiek, który drze Biblię, używa pozdrowienia „Heil Satan!”, nosi różaniec z odwróconym krzyżem, to jasny przekaz dla młodego człowieka, że wartości, w których się wychował (a przecież nadal większość Polaków to chrześcijanie) są nieprawdziwe, w świetle prawa można je profanować, a takie zachowanie jest promowane, nagradzane przez wielkie media i świat dorosłych – powiedział Karcz.

Pytany przez SE.pl czy modli się za Nergala stwierdził: – Jako katolik nie wierzę, że wzywanie szatana jest niczym nieznaczącym gestem. Z tego powodu Nergal jest też zagrożeniem dla samego siebie, współczuje mu i modlę się za niego.

# # # # # # #

5 thoughts

 1. ANTYnergal

  6 stycznia 2012

  Całkowicie popieram!! Nergala powinno się usunąć z telewizji. Osobiście uważam że powinien mieć całkowity zakaz publicznego pokazywania się!!Najgorsze jest to że jest dobrym aktorem.

  Odpowiedz

  1. Crucios8 e9 uma nota boa, a nota que eu dei no outro post era a nota me9dia dos outros cinco liovrs (9)! Se continuasse a dar nota me9dia e0 se9rie, provavelmente continuaria com uma nota 9… mas os liovrs ne3o se3o todos iguais, e tambe9m conta o meu gosto pessoal :pRadjackE continua a comprar! c9 uma muito boa se9rie, e ne3o e9 interminavel! Se3o no total oito liovrs (contando com o nba0 e com o „fora de colece7e3o”).

   Odpowiedz

 2. kiepski wiesiek

  21 października 2011

  Wy chyba nigdy diabła nie widzieliście 🙂 Nergal szatanem ? To śmiechu warte…..

  Odpowiedz

 3. Protesty KSD są infantylne, ale Newrgal zachowuje sie po chamsku. Zachowanie jego godzi w elementarne poszanowanie człowieka i jego prawa do wyznawania określonych wartości, wiary itd.

  Odpowiedz

 4. POPIERAM KSD i jako katolik nie zgadzam się z kilkoma tysiącami znajomymi na pokazywanie diabła w telewizji publicznej!!!

  Odpowiedz