Korwin-Piotrowska zachwycona… sama sobą!

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Strona Główna, TOP MODEL

A w 2006 roku wyglądała tak…

Karolina Korwin-Piotrowska dzięki programowi TOP Model i zatrudnionej w nim stylistce bardzo się zmieniła. Schudła, zmieniła wygląd, przestała się koszmarnie ubierać. – Zrobiłam wszystkim cudnego psikusa, bo sama nigdy nie będąc określana jako ta „ładna” , nagle stałam się bardziej atrakcyjna i to w wieku, kiedy wielu odesłałoby mnie do prosektorium. Pomogła mi w tym stylistka „Top Model”, Malwina Wędzikowska, która przekopała moją szafę, wyciągnęła wnioski i oto jestem! Nowa i atrakcyjna, czytająca z łzami niepohamowanego wzruszenia w oczach kolejne supernewsy o mojej cudownej przemianie z grubej krowy w chudszą krowę. Warto było się urodzić, by dożyć czegoś takiego – mówi Korwin Piotrowska w wywiadzie dla Onet.pl.

Korwin-Piotrowska

Korwin-Piotrowska, rok 1998

Na pytanie dziennikarza: Co musiała pani oswajać najdłużej Korwin Piotrowska odpowiada tak: – Mój idealny podobno, nowy wygląd, pozwala mi wywyższać się nad innych jeszcze bardziej niż zwykle. Muszę przyznać, był to potężny szok emocjonalny i estetyczny, po którym poczułam się jak demon seksu po udanej lobotomii. Podkreślam – udanej.

Korwin-Piotrowska, rok 2011

Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć tę metamorfozę. A Wy?

# # # # # # #

3 thoughts

 1. to musi byc jakas mikrospopijna zmiana bo nadal wyglląda koszmarnie a tak bardzo lubi komentowac wyglad innych, sama jest teraz osoba publiczna i tez podlega takim ocenom….

  Odpowiedz

 2. żałosne...

  8 września 2011

  no cóż Rochstar produkuje Top Model więc trzeba podpromować tragiczną przyjaciółkę producenta

  Odpowiedz

 3. Jej nic nie pomoże. Okropna sfrustrowana baba.

  Odpowiedz