Taniec z gwiazdami: Gąsowski wzruszył Skrzynecką!

Posted in Aktualności, Katarzyna Skrzynecka, Strona Główna, Taniec z gwiazdami

Pamiętacie co o niej powiedział na wizji?

Kasia Skrzynecka, była prowadząca Taniec z Gwiazdami nie oglądała pierwszego odcinka kolejnej edycji show. Była bowiem za granicą. Jednak odebrała sporo wiadomości od przyjaciół, którzy przekazali jej miły gest jaki zrobił Piotr Gąsowski. Prowadzący podziękował Skrzyneckiej za sześć wspólnych lat pracy, bardzo ciepło się o niej wyrażał i spontanicznie wyznał: „Kochamy Cię Kasiu”.

Taniec z gwiazdami

Piotrek po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym przyjacielem. To był bardzo miły gest z jego strony. Chcę za pośrednictwem Faktu również serdecznie pozdrowić jego i całą ekipę „Tańca z gwiazdami” – powiedziała Skrzynecka w rozmowie z dziennikiem.

# # # # # #

3 thoughts

 1. Wąsowski zachował się z klasą, a Urbańska w jakimkolwiek stopniu nie dorównuje Kasi. Może ze swoją konferansjerką buty Jej czyścić.Niech wraca do tańca bo to robi dobrze.

  Odpowiedz

 2. A Pan Piotr, no cóż, zachowanie baaaaaaaaaaardzo rzadkie w dzisiejszym świecie. Ma Facet charakter, gratuluję Pani Katarzynie takich przyjaźni 🙂

  Odpowiedz

 3. Pani Katarzyno,
  była Pani i jest świetna. Czasami porównania aż bolą………. w tym przypadku nawet bez tego żenującego występu następczyni ma Pani, w konferansjerce tego typu show, niewielką konkurencję, po prostu profesjonalistka, i tyle!

  Odpowiedz