Krupa wyleciała z TzG!

Posted in Aktualności, Strona Główna, Taniec z gwiazdami

Prędko skończyła się jej kariera w Tańcu z gwiazdami…

Marcie Krupie nie pomogło znane, dzięki siostrze Joannie, nazwisko. Widzom TzG się nie spodobała, choć od sędziów dostała za quickstepa aż 31 punktów. – Jest mi bardzo smutno, zaraz się rozpłaczę – powiedziała Krupa po ogłoszeniu werdyktu widzów.

Krupa

Gorzej od Krupy, zdaniem jurorów, tańczyła Pakosińska(25 punktów), a najgorzej Marczułajtis(19 punktów). Jednak głosujący tego nie zauważyli. O krok od odejścia z programu była natomiast Ola Kisio, która od jurorów dostała 28 punktów.

Najlepiej, zdaniem widzów, zatańczyli Kasia Zielińska i Rafał Maserak. Na podium znaleźli się też Weronika Marczuk i Jan Kliment oraz Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino.

# # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. Uważam, że została skrzywdzona. Napewno lepiej tańczyła i od Kisio i od Marczyłajtis. To jedna z tych dwóch uczestniczdek powinna odpaść.

  Odpowiedz

  1. Skrzywdziła to może jedynie Polaków bezczelnie wpychając się na plecach siostry do programu będąc nikim z USA. Urodą i intelektem nawet w 1 % nie dorównuje Oli Kisio, do Jagny też nie ma co porównywać.Liczy się całokształt dobrze się stało…

   Odpowiedz

 2. sprawiedliwie wyleciała

  12 września 2011

  ani piosenkarka, ani prezenterka może trochę fotomodelka w ogóle do TZG nie powinna trafić

  Odpowiedz

 3. a jakie ma ladne czerwone majteczki na ostatnim zdjeciu

  Odpowiedz