Joanna Krupa: Mam bardzo duży żal do ludzi….

Posted in Aktualności, Strona Główna

Joanna Krupa nie może się pogodzić, że jej siostra odpadła z TzG. Tym bardziej, że tańczyła dużo lepiej, choćby od Jagny Marczułajtis…

Marta Krupa odpadła z rywalizacji o Kryształowa Kulę nie dlatego, że najgorzej tańczyła. W porównaniu z Jagną Marczułajtis tańczyła świetnie. Jednak w Polsce nie jest znana. To wystarczyło, aby się pożegnać z marzeniami o dalszej walce. Jej siostra Joanna nie ukrywa co o tym myśli.

Joanna Krupa

Mam bardzo duzy zal do ludzi. Zazdrosz to jest bardzo duzy grzech. Nie mogę się doczekać mojej cudownej siostry w Los Angeles, gdzie jej miejsce, by rozpocząć wspólnie nasz nowy projekt. Ameryka jest wspaniała (pisownia oryginalna) – napisała Joanna Krupa na swoim profilu na Facebooku.

# # # # # # # #

10 thoughts

 1. Obydwie do USA wynocha, badziewiary !!! Tam niech się wykażą!!!

  Odpowiedz

 2. no moim zdaniem niepotrzebnie szła do Kuby Wojewódzkiego, bo tam mimo całego uroku wyszła jakaś nieszczerość, np. to, że jest wstydliwa (a pozuje do rozbieranych sesji), że nie jest taka sexy jak jej siostra (a na youtubie można obejrzeć filmik z Ameryki jak pewna siebie mówi, że jest sexy etc), ze nie wydają dużo na ciuchy i robią zakupy w H&M (a na sobie miały sukienki lamania, które średnio kosztują ok 2tys zł, interesowałam się ta projektantką i sprawdzałam ceny), a teraz jeszcze wychodzi, że siostra wydaje 8 tys/mc na walkę z celulitem. Może trochę przez siostre o ironio wyleciała. Mam wrażenie, że udają, że wszystko jest u nich takie naturalne, brak w nich zazdrości, trzymają za wszystkich kciuki, moim zdaniem jest w tym jakies celowe marketingowe działanie, ale prawde to one same tylko znają. Ale piękne to one są, trzeba przyznać. Co do werdyktu w TzG to u nas liczy się sympatia widzów,jak ktoś za bardzo gwiazdorzy to nie ma szans i tyle. tacy jesteśmy, cenimy piekno, ale w parze ze skromnością.

  Odpowiedz

 3. A ja uważam, że zrobiono jej świństwo (tzn.telewidzowie), bo jedynym kryterium oceny skoro już występuje powinna być jakośc tańca, a nie różne pozamerytoryczne czynniki. Ale niestety tak to już u nas jest.Żal mi Marty.

  Odpowiedz

  1. nikt jej tam nie chciał skończ tą żenade

   Odpowiedz

 4. w takim razie niech do Ameryki wraca robić kariere w cieniu siostry. teraz żeby byc gwiazdą trzeba mieć sławne rodzeństwo!?

  Odpowiedz

 5. TANCZYLA DOBRZE ; NIE POWINNA ODPASC

  Odpowiedz

 6. powinna mieć „żal” do siebie samej że na siłę tylnymi drzwiami chciała wepchać swoją siostrzyczkę która niczym się nie wykazała poza parciem na szkło

  Odpowiedz

 7. Polska to kmiotowski zascianek to fakt

  Odpowiedz

 8. nie podoba się Polska i Polacy pannom ,to czego tu szukają ,jazda do tej wspaniałej Ameryki !!!! Jeszcze nie wszystko Polacy wysprzatali ,robota się znajdzie .

  Odpowiedz

 9. lepiej niz paplać bzdury spadówa do USA

  Odpowiedz