Minge znów na Manhattanie…

Posted in Aktualności, Moda

Ewa Minge po raz trzeci w karierze przedstawiła swoją kolekcję podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Kreacje wiosna/lato 2012 pokazała 10 września w hotelu Hudson na Manhattanie.

To będzie sezon pełen życia, dlatego zaprojektowałam linię z intensywnymi kolorami lata. W tym przypadku są to połączenia koloru kremowego i czarnego z dodatkiem złota, jak również połączenia granatowego ze złotym. Linia Esotiq rozpoznawalna jest także za sprawą wykorzystania wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych zamków. Kolekcja obok klasycznych strojów wzbogacona została o stroje kąpielowe, bieliznę, które można łączyć na wiele sposobów – powiedziała Ewa Minge.

Minge

Na pokazie Ewy Minge w Nowym Jorku pojawili się m.in. Karolina Malinowska z mężem Olivierem Janiakiem, Mariusz Max Kolonko, Kristin Bauer (odtwarzająca rolę wampirzycy Pam w serialu „Czysta krew”), Abri van Straten (aktor i kompozytor, prywatnie mąż Kristin Bauer), AnnaLynne McCord (gra Eden Lord w serialu „Bez skazy”), Dominic Purcell (telewidzowie znają go z roli Lincolna Burrowsa z serialu „Prison break – Skazany na śmierć”, prywatnie mąż AnnaLynne McCord), Tiffany Hines (odtwarzająca rolę Jaden w serialu „Nikita”), Vincent De Paul (aktor i producent), Cara Santana (ma na swoim koncie epizodyczne role w serialach „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz „CSI: Las Vegas”) czy Geno Segers (grał niewielkie role w serialach „White collar” oraz „Pair of kings”).

Tekst i Fot. Sławek Ulrych

# # # # # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Fenk Fenk

  17 września 2011

  Bravo Max!!!

  Odpowiedz

 2. Pani Ewo, co Pani zrobiła ze swoją twarzą ? Po co to ?
  Przecież te zabiegi nie dodają Pani urody, wręcz przeciwnie.
  Metryki nie da się oszukać, trzeba starzeć się z godnością!

  Odpowiedz