ECCO Walkathon – Wellman, Prokop i Piróg zachęcali do… chodzenia

Posted in Imprezownia, You can dance

Po raz siódmy w Polsce wystartował ECCO Walkathon

Do wzięcia udziału w największym na świecie spacerze charytatywnym zachęcali Dorota Wellman i Marcin Prokop, prezenterzy Dzień Dobry TVN, i Michał Piróg – juror programu You Can Dance.

W ECCO Walkathonie 2011 udział wzięli Rafał Bryndal, Tomasz Karolak, Beata Pawlikowska, Magdalena Różczka, Małgorzata Socha, Paweł Wawrzecki i Adam Wajrak.

Wszyscy, którzy pojawili się na warszawskiej Agrykoli, mogli posłuchać koncertów Kamila Bednarka, Kapeli ze Wsi Warszawa, zespołu Me Myself and I oraz Sydneya Polaka.

Zasady akcji są identyczne od siedmiu lat – za każdy przebyty przez uczestnika kilometr, firma ECCO wpłaca 4 złote na konto wybranej przez niego organizacji charytatywnej. W tym roku do wyboru były dwie trasy: sześcio- i dziesięciokilometrowa. Każdy, kto wziął udział w ECCO Walkathonie mógł wesprzeć projekty realizowane przez trzy organizacje charytatywne:

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które otrzymane pieniądze przekaże na wsparcie Rodzinnego Domu Czasowego Pobytu „Puchatek” w Biłgoraju, Fundację TVN „Nie jesteś sam” i pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę oraz Fundację Radia ZET, która zakupi sprzęt medyczny ratujący życie najmłodszych pacjentów Kliniki Kardiologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Łącznie ponad 19 540 osób ”wychodziło” ponad 638 000 złotych.

Internauci, którzy wirtualnie wzięli udział w akcji i sprawili, że firma ECCO przekazała dodatkowo 10 000 złotych na pomoc potrzebującym. Dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na profilu ECCO Walkathonu na Facebooku każdy nowy fan to dodatkowa złotówka na rzecz akcji.

# # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Wellman wygląda… jak córka Cher po zmianie płci 🙂

    Odpowiedz