Jesienna ramówka Polsat Cafe

Posted in Imprezownia

Polsat Cafe w restauracji Villa Foksal zaprezentował jesienną ramówkę.

Znalazły się w niej cztery nowe programy, w tym cykl o operacjach plastycznych. Nowymi twarzami kanału zostały Katarzyna Skrzynecka, Dorota Wróblewska, Katarzyna Burzyńska, Elżbieta Zającówna, Karina Kunkiewicz i Katarzyna Romanowska.

Polsat Cafe

Polsat Cafe

Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska poprowadzą nowy program “Gotowe na zmiany”. Telewidzowie zobaczą w nim, jak poprawiają urodę kobiety, których problemy wymagają interwencji chirurga. Elżbieta Zającówna wspierać będzie bohaterki programu, pomoże im też znaleźć fryzjera i stylistę, zaś Katarzyna Romanowska będzie towarzyszyła im podczas rozmów z chirurgami.

Kolejna nowość to program również poświęcony wyglądowi zewnętrznemu – “Eliksir młodości”. – Będzie to przegląd najskuteczniejszych metod walki z upływem czasu – powiedziała gospodyni programu, Pola Czarnecka.

Nową twarzą Polsat Cafe została też Katarzyna Skrzynecka, która po rozstaniu z “Tańcem z gwiazdami” poprowadzi program “Miłość jak z powieści”. Znani i lubiani opowiedzą o swych perypetiach miłosnych. W programie wystąpią m.in. Agata i Marek Kościkiewiczowie, Krzysztof i Katarzyna Respondkowie, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Czwartym nowym programem będzie cykl “Ciekawe świata”, będący zapisem podróży Doroty Wróblewskiej i Kariny Kunkiewicz po najpiękniejszych zakątkach świata w poszukiwaniu tamtejszego stylu.

# # # # # # # # # # # # # # #