Doda wzięła pół miliona kredytu!

Posted in Aktualności, Dorota "Doda" Rabczewska, Strona Główna

Na co jej ta pożyczka?

Doda poleciała na 10 dni do Los Angeles. Po co? Aby nakręcić teledysk do swojego nowego utworu. Piosenkarka, jak donosi Życie na gorąco czuje, że jej kariera stoi w miejscu. Na jej koncertach nie ma kompletu na widowni, a płyta sprzedaje się nie tak, jak Doda to sobie wymarzyła. Robi więc wszystko, aby ratować swoją pozycję.

Doda

Mówi się też, że podobno Doda po raz pierwszy w swojej karierze postanowiła sama wyłożyć pieniądze na teledysk. – Doda wzięła 500 tysięcy złotych kredytu, co ma wystarczyć na zdjęcia w Ameryce – zdradza na łamach Życia na gorąco znajoma gwiazdy. Czy dzięki tej pożyczce uda jej się wrócić na szczyt?

 

# # # # # # # #

6 thoughts

 1. DODA MUSI MIESZKAĆ W NEW YORK ALBO LOS ANGELES!!!

  19 września 2011

  Doda powinna przeprowadzić się do USA. Tu w malej Polsce marnuje swój dar głosu. Doda musisz zrobić karierę światową.

  Odpowiedz

 2. Jasne pół miliona kredytu i co to za znajoma z dupy co takie wiadomości podaje pewnie za plecami. Po za tym ost było podane że Doda kupuje dom więc skoro ma na dom wątpię że ten niby kredyt to po prostu krach w portfelu. Sądzę że nie chciała wykładać z własnej kieszeni tylko zakładając że pieniądze się zwrócą wzięła kredyt. Może być też tak że to plotka która ma nagłośnić teledysk który powstaje, tylko czy Taka reklama to dobra rzecz ?

  Odpowiedz

 3. ziomal i fan Dody

  15 września 2011

  Gdyby nie nasza Doda to nie oglądał bym telewizji ani nie słuchał bym radia. Nasz rynek muzyczny to odgrzewane kotlety w wykonaniu starych gwiazd których repertuar już dawno nam się znudził i pokrył się ogromną warstwą kurzu.

  Odpowiedz

 4. Uwielbiamy Dodę! Jest artystką z najwyższej półki. BRAWO DODUŚ!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 5. Cóż, niebawem będzie musiała zacząć latać do LA i szukać szczęścia w innej branży :]

  Odpowiedz

 6. ojej, myslałam, ze Króloffa takie pół bańki to po prostu z bocznej kieszonki w którejś z torebek LV po prostu wyjmuje:-P rozczarowałam się:-)

  Odpowiedz