Hakiel o Korwin – Piotrowskiej: Ta Pani pokazuje swój niski poziom!

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Strona Główna

Będzie wojna!Dołącz do nas na facebooku

Karolina Korwin-Piotrowska lubi wtrącać swoje trzy grosze we wszystko. Tym razem dostało się Kasi Cichopek. – Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to dla nich wielki egzamin. Przejadła się. Żal mi Cichopek, to równia pochyła – powiedziała Korwin Piotrowska, 12 lat starsza od Cichopek.

Hakiel

Na tę wypowiedź zareagował mąż aktorki Marcin Hakiel.  Nie jest przyjemne słuchanie takich rzeczy, szczególnie, że Kasia nic tej pani nie zrobiła. Ta pani pokazuje swój niski poziom – stwierdził na łamach Na Żywo. – Korwin Piotrowska nic o niej nie wie, a wygłasza różne słowne mądrości – dodał Hakiel.

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # #

5 thoughts

 1. Korwin-P ma za duże mniemanie o sobie, ale biorąc pod uwagę nasze „gwiazdy” to wcale się jej nie dziwię!

  Odpowiedz

 2. Marcin Hakiel ma rację. Korwin-Piotrowska to baba z magla nie dlatego, że prowadzi Magiel Towarzyski, ale dlatego, że plotkowanie i obmawianie innych leży w jej naturze i sprawia jej przyjemność. Zaczynała z górnego C, zmieniła nazwisko z Sommer na szlacheckie Korwin-Piotrowska i usiłowała być dziennikarką, a skończyła jako próżna kobieta z upodobaniem krytykująca innych.

  Odpowiedz

 3. Pani Kasia i pan Hakiel to dwa wieśniaki… Na tę słodko pierdzącą kretynkę już trudno patrzeć… Ikona TV 😀 hahahaha

  Odpowiedz

 4. Pan Hakiel ma racę.Lubię p. Kasię. Pani Kasia to gwiazda, czego nie można powiedzieć o p. Nataszce, która okazała się kompletnym nieporozumieniem. Tańczyć i śpiewać to ona może, ale prowadzić coś????????????? Tego się nie da słuchać i oglądać! Z niecierpliwością czekam na komentarz pani Karoliny…. OBIEKTYWNY

  Odpowiedz

  1. Od 3 odcinka Natasza jest już całkiem fajna i pewnie będzie coraz lepiej. Nieporozumienie to Cichopki.

   Odpowiedz