Awantura Józefowicz – Gąsowski! Mamy zdjęcia!

Posted in Aktualności, Strona Główna, Taniec z gwiazdami

Było ostro…

Janusz Józefowicz, nowy juror w show TzG wzbudza sporo kontrowersji. Zazwyczaj ma przeciwne zdanie niż zawodowcy – Iwona Pavlovic i Piotr Galiński, którzy na tańcu znają się jak mało kto. Oceniając Kasię Zielińską skrytykował jej taniec, który Pavlovic nazwała wydarzeniem wieczoru. – Ja chyba znowu byłam na innej imprezie – stwierdziła wówczas Czarna Mamba poirytowana tym co słyszy na temat tańca gwiazdy Barw Szczęścia.

Docenił za to Szpaka, któremu powiedział, że jego tango było najlepsze jakie zobaczył. Pozostały skład sędziowski był innego zdania. Szpak dostał tylko 21 punktów za brak tanga w tangu. Od Józefowicza 10, od Czarnej Mamby i Piotra Galińskiego tylko po 1 punkcie. Józefowicz czepiał się też Ani Wendzikowskiej, której powiedział, że tańczyła obok partnera. Od jury gwiazda dostała 33 punkty.

Okazuje się jednak, że w prawdziwy konflikt Józefowicz popadł z Piotrem Gąsowskim. Najpierw nie spodobało mu się, że prowadzący pomagał wejść w rolę jego żonie Nataszy Urbańskiej. Za co w ostatnim odcinku show mu dołożył. Krytykując występ jednej z gwiazd Józefowicz stwierdził, że to program Taniec z gwiazdami, a nie Taniec obok gwiazd.

Jozefowicz

Gąsowski, jak przypomina Fakt, chciał popisać się autoironią, więc odpowiedział: – To nie jest taniec obok gwiazd tylko z gwiazdami? To co ja tu robię? – zapytał żartem. I usłyszał od Józefowicza: – To dobre pytanie. W ten sposób juror chciał go zdyskredytować. Józefowicz wkurzył się natomiast na Gąsowskiego za to, że przerwał mu w pół słowa jego wypowiedź. Co powiedzieli sobie panowie w przerwie programu pozostanie ich słodką tajemnica. Oglądając zdjęcia można się tylko domyślać, że było ostro….

# # # # # # # # # # #

11 thoughts

 1. antyfANKA

  27 września 2011

  Mam takie przemyślenia, może niech producenci lub tancerze i gwiazdy sprowokują Józefowicza do głębszych przemyśleń na antenie – ON się skompromituje i widzowie nie będą musieli oglądać tego wielkiego pana od choreografii. My-telewidzowie po 12-tu edycjach TzG wiemy mniej więcej jak wygląda taniec towarzyski przygotowany do takiego show, a ten „członek” jury raczej nie!! TVN apeluję – USUŃCIE TEGO pana Z EKRANU!!! (A TAK LUBIŁAM TEN PROGRAM, TERAZ SIĘ TYLKO MĘCZĘ PO KAŻDYM TAŃCU, KIEDY pan J. ZACZYNA SIĘ WYPOWIADAĆ)

  Odpowiedz

 2. Stacja powinna go zmienić bo 13 okaże się pechowa.
  To program rozrywkowy a nie nabór do raju Józefowicza.
  Ktoś kto nawet wypowiadać się poprawnie po polsku nie potrafi i komu słoma z butów wystaje nie pasuje do tego. Myślę że TVN strzeliła sobie w kolano kimś takim. Współczucie dla Nataszy, żyć z takim tyranem to koszmar, a myślę że bez niego zaszłaby dalej i zyskałaby większą sympatię ludzi.

  Odpowiedz

 3. zgadzam się,ze Urbańska tylko traci z takim człowiekiem, który jest zakompleksiony i nie potrafi powstrzymać się od kłótni.
  do psychologa, Józek!!

  Odpowiedz

 4. Józefowicz jest po prostu chamski i tyle. Na siłę próbuje narzucić swoją opinię – że TzG to program o tańcu niekoniecznie towarzyskim. Tymczasem od samego początku był to program, w którym gwiazdy tańczyły taniec towarzyski, a nie żaden inny. Pani Pavlovic i Pan Galiński są w jury od samego początku, a poza tym znają się na rzeczy, a Józek nie dość, że o tańcu tow. nie ma bladego pojęcia, to jeszcze krytykuje fachowców. Nie wspomnę już, że jego wygląd jest odpychający (osobiście robi mi się niedobrze, gdy widzę jego tłuste włosy i siwy zarost). Może spece z TVN-u myślą, że konflikt na linii Józek – reszta jury + Gąsowski poprawi oglądalność programu, ale ja jestem zdania, że pomysł z zaproszeniem takiego prostaka jak Józefowicz do współpracy to samobój. Ludzie mają dosyć tego obleśnego Józka i jego maskotki Nataszki.

  Odpowiedz

 5. Józefowicz psuje calą przyjemność ogladania.Jest konfliktowy, niesymaptyczny.Ja przystaję oglądać , nie musze denerwować się przed snem

  Odpowiedz

 6. inna branża

  21 września 2011

  Józefowicz to chyba typ furiata.I nie trafiają do mnie argumenty,że w zespole musi być tresura, a nawet reżim.Owszem-dyscyplina,a przede wszystkim samodyscyplina.Mój mąż jest jednym z ciekawszych architektów z ogromną wiedzą w branży i moim szefem.Zespół stoi na baczność bo są cele na wczoraj.Ale nikt by sobie nie pozwolił na chamstwo i agresję w imię szczytnych celów.A to jest ARCHITEKTURA panie Józefowicz,a nie wywijanie tyłkiem.

  Odpowiedz

 7. Jak taka piekna kobieta jest z takim facetem,co ona w nim widzi?

  Odpowiedz

 8. Józefowicz ocenia uczestników TzG według kryteriów tańca estradowgo czy musicalowego, a mamy do czynienia z tańcem towarzyskim, na którym J. nie zna się.Indukuje więc niepotrzebne konflikty. Poza tym jest niemiły wobec koleżeństwa z jury. Nie jest to dobry wybor organizatorów tej edycji TzG.

  .

  Odpowiedz

 9. tak, psycholog by był wskazany, albo szybka zmiana jurora, bo program straci na oglądalności a nie zyska

  Odpowiedz

 10. Józefowicz jest okropny

  Odpowiedz

 11. Jóżek do lekarza!

  Odpowiedz