Doda pokłóciła się z nowym chłopakiem o…Nergala i…

Posted in Aktualności, Błażej Szychowski, Dorota "Doda" Rabczewska, Strona Główna

Święty by nie wytrzymał…

Doda i jej nowy mężczyzna Błażej Szychowski, jak dowiedział się Fakt, pokłócili się o… byłych partnerów DodyRadka Majdana i Nergala.

Doda

– Na miejscu Błażeja nie wytrzymałby żaden mężczyzna. W końcu ile można żyć przeszłością i komentować każdy krok swoich byłych? – tłumaczy Faktowi znajomy tancerza. Ukochany zwrócił podobno Dodzie uwagę, że nie powinna już publicznie prać brudów po swoich byłych, co stało się u niej normą niemal w każdym wywiadzie. Doda nie była zadowolona z tego co usłyszała. Może gdy ochłonie zrozumie, że Szychowski ma rację…

# # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. Tomomi

  10 maja 2012

  I’m impressed, I ought to say. Genuinely sedolm do I experience a blog that’s both educative and entertaining, and permit me tell you, you have hit the nail on the head. Your idea is remarkable the situation is a thing that not enough people are talking intelligently about. I am very delighted that I stumbled throughout this in my search for something relating to this.

  Odpowiedz

 2. NASTĘPNY CHŁOPTAŚ KTÓREGO LANSUJE ,CIEKAWE ILE JEJ PŁACĄ ZA LANSOWANIE.

  Odpowiedz

 3. Jak chłopiesz będziesz ją wal……. jak Radek to bedziesz dobry i bedzie cie chwalila a póżniej wspominała,bo u niej tylko to sie liczy i jest wazne.

  Odpowiedz

  1. ONA CHORY KRĘGOSŁUP RZEKOMO, TO O WIELKIM WALENIU MOWY NIE MA HEHE

   Odpowiedz