Już jej w Klanie nie zobaczycie!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Jej fani wciąż mieli nadzieję, że wróci do ich ulubionego serialu. Dorota Naruszewicz stanowczo mówi NIE….

Przez 14 lat wcielała się w postać Beaty Boreckiej, córki Elżbiety Chojnickiej w serialu „Klan„. Kilka miesięcy temu zdecydowała się na odejście z tej popularnej produkcji. I to, jak się okazuje, na zawsze. Dołącz do nas na facebooku

Klanie

Za rolą Beaty nie tęsknię. Jest to dla mnie już zamknięty rozdział. Tęsknię jedynie za ludźmi z ekipy, z którymi się naprawdę zżyłam – wyznała w rozmowie z Faktem Naruszewicz. Aktorka grała w Klanie od pierwszego odcinka, czyli od 1996 roku. Kiedy postanowiła odejść zaaranżowano jej tajemnicze zniknięcie. Gdyby serialowa Beata chciała, mogłaby wrócić. Dołącz do nas na facebooku

Były miłe propozycje żebym wróciła, bo w końcu furtka jest otwarta, ale ja już podjęłam decyzję i jej nie zmienię – wyznała faktowi. – Ale chciałabym oczywiście wrócić na szklany ekran! – dodała.

# # # # # # # # # # # # #

3 thoughts

  1. no i dobrze!ile mozna w takim chłamie grać, koniec z tą szmirą, niech sie skończy ten duuuuurny serial!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

  2. jak nie chce dalej grac to nie…ale mozna bylo ja zastapic jak Michala….nie pasuje do charakteru „Beaty” zeby zostawila dzieci!

    Odpowiedz

  3. Ma wrócić i koniec bo przez nią spada oglądalność i cały czas wątek z jej zaginięciem jest nudny. Dorota wracaj !

    Odpowiedz