Kołysanki z miłością – premiera płyty

Posted in Imprezownia

W restauracji Flaming w Warszawie spotkali się organizatorzy i uczestnicy kampanii „Kołysanki z miłością”, którzy opowiedzieli o wyjątkowej płycie. Całkowity dochód ze sprzedaży krążka „Kołysanki z miłością” zostanie przeznaczony na rzecz funduszu remontowego Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka.

Mariusz Totoszko z córką

Kampania została zainaugurowana w połowie maja. Najpierw rodzice napisali 419 tekstów kołysanek, z których wybrano 10 najpiękniejszych, następnie nagrali swoje kołysanki z celebrytami.

W akcji wzięli udział: Andrzej Grabowski, Magdalena Łyczko, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Rybiński, Volver, Marcin Kindla, Stachursky, Marzena Rogalska i Anna Dereszowska. Ambasadorką kampanii jest Magda Różczka.

W śniadaniu prasowym w restauracji Flaming wzięli udział: Magda Różczka, Mariusz Totoszko z córką, Magda Łyczko i Jacek Stachursky.

Więcej o akcji: kolysanki.com.pl

# # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. Stachu wygladasz zajebiscie! Jak ty to robisz????

  Odpowiedz

 2. Nr,9 🙂

  Odpowiedz

 3. wiadomo, że takie akcje służą nie tylko zbożnemu celowi ale także (a może przede wszystkim) promowaniu gwiazd!

  Odpowiedz

 4. obserwator

  23 września 2011

  Piękny pomysł, piękna idea, piękna płyta! Ale gdzie są autorzy tekstów – laureaci konkursu na teksty kołysanek, bez których nie byłoby tej płyty? Czy nie są również VIP-ami?

  Odpowiedz