Znany projektant: To, co widziałem w Top Model, przechodzi ludzkie pojęcie!

Posted in Aktualności, Strona Główna, TOP MODEL

Na temat obmacywania modelek, polewania ich sokiem i lizania oraz Korwin Piotrowskiej  „całkowitej pomyłki” wypowiedział się projektant Piotr Krajewski…

To, co widziałem w „Top Model”, przechodzi ludzkie pojęcie! Żaden szanujący się projektant nie obmacuje modelek na castingach. To, co zrobił Woliński, jest żenujące, poniżające i bije w cały świat mody – mówi w rozmowie z Super Expressem oburzonyPiotr Krajewski.Dołącz do nas na facebooku 

Top Model

Korwin-Piotrowska? To całkowita pomyłka. Co ta kobieta robi w tym programie? Jej oceny są bezczelne, na poziomie uczennicy szkoły podstawowej klasy 4. Poza tym Piotrowska jest od wszystkiego, czyli od niczego. Ma problemy z samą sobą i myślę, że wynika to z braku akceptacji samej siebie – stwierdził Krajewski.

Taki Marcin Tyszka? Ręce opadają.Postawa tego pana jest żałośnie śmieszna, sam siebie ośmiesza. Jak można na litość boską oblać modelkę sokiem i oblizywać – było to bardzo niesmaczne. Pomijam fakt, że powiedział do uczestniczki programu: „Zdejmij stanik, a przejdziesz dalej”. I przeszła. Oznacza to, że aby zostać uczestniczką pięknego świata mody, trzeba się rozebrać?! – mówi projektant w rozmowie z dziennikiem.

 

Krajewski nie oszczędził też obrończyni zwierząt Joasi Krupy.- Szkoda, że nie przeszkadza jej to, że proponuje się uczestniczkom zdejmowanie staników – stwierdził rozgoryczony.

# # # # # # # # # # # # #

5 thoughts

 1. wygląda jak maszkaron i dlatego taki złośliwy.

  Odpowiedz

 2. a kim jest ten sfrustrowany Krajewski. Chce wypłynąć na krytyce Top Model? Trochę dystansu, chyba nie należy brać tak strasznie na poważnie tego, co mówią członkowie jury. Pawia puszczę zaraz.

  Odpowiedz

 3. szmacenie sie w tego rodzaju programach prosto sciagnietych usa/czytaj _kupionych/ to norma. szkoda ze nie potrafia kupic tej minimum klasy ktora te orginalne programy usiluja jednak zachowac. ZALOSNE.

  Odpowiedz

 4. ‚przechodzi ludzkie pojęcie” jak można projektować taki KICZ

  Odpowiedz

 5. a pan Krajewski projektant to duże słowo

  21 września 2011

  próbuje się podlansować, sam z tego co pamiętam na głównej ul warszawy rozbierał jakąś modelkę doe sesji. kto na to się decyduje jego sprawa, jakie dziewczyny no może jeszcze poza dwiema, taki program trzeba podciągnąć czymś oglądalność

  Odpowiedz