Józefowicz usłyszał, że ma pohamować bezczelne uwagi!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Trafił na dywanik…

 Jak donosi Fakt Janusz Józefowicz zdenerwował dyrekcję stacji między innymi sposobem w jaki ocenia uczestników. Oglądalność popularnego show spada z odcinka na odcinek, a widzowie zupełnie nie akceptują nowego jurora – pisze dziennik.Dołącz do nas na facebooku

Jozefowicz

Do tego, jak czytamy, odkąd Józefowicz zastąpił Wodeckiego rodzinna atmosfera w programie prysła. W związku z tymi okolicznościami mąż Urbańskiej został podobno już w zeszłym, tygodniu wezwany na rozmowę. Usłyszał, że ma się częściej uśmiechać i pohamować bezczelne uwagi – jak dowiedział się dziennik. Niestety nic to nie dało. Co było widoczne na wizji, w ostatnim odcinku show. Czy kolejne rozmowy spowodują, że zmieni styl bycia i jurorowania? Chyba nie ma na to szans…Dołącz do nas na facebooku

# # # # # #

9 thoughts

 1. mamba i galiński nie są złośliwi tylko poprostu mają rację po co mają komuś slodzić skoro ktoś nie ma rytmu, ale poprawiają ludzi w kulturalny i inteligentny sposób w przeciwieństwie do józefowicza

  Odpowiedz

 2. A czy Czarna Mamba, albo Galiński nie bywają złośliwi…? Mają trudnego przeciwnika, bo o ile Tyszkiewicz i Wodecki im wtórowali, Józefowicz ma swoje spojrzenie na taniec i jego formę w programie. Osoby Fraszyńskiej nawet nie wspominam – pomyłka.

  Odpowiedz

 3. p. józefowicz wyraża sie na poziomie podstawówki mój syn lepiej składa zdania. a na tańcu się nie zna tylko na pląsach a to są tańce klasyczne gdzie trzeba mieć pełną wiedzę żeby oceniać powinien się skupić na choreofrafii i przekazie emocjjonalnym i więcej się nie odzywać, jego żona mi się podoba ale on jest tragedia

  Odpowiedz

 4. Józefowicz jest niesmaczny w tej swojej zajadłoości – chyba leczy swoje kompleksy po programie, który mu w telewizji niewypalił. przez niego i Nataszę, która jest zupełnie bezpłciowa i wiecznie nieuczesana, ogladalność spada.

  Odpowiedz

 5. Według mnie bezczelne uwagi są domeną czarnej Mamby. Ona powinna wylecieć już dawno z tego programu. Solidarnie jej wtóruje Galiński i żałosna ze swoimi ocenami Fraszyńska. Zabrakło pani Beaty więc całą swoją zajadłość Czarna Mamba skierowała na Józefowicza, który taniec traktuje jak coś zabawnego a nie tylko kroczki, rama i inne głupoty niepotrzebne żadnej gwieździe tańczącej w tym programie. Józefowicz wniósł świeżość do programu i inne spojrzenie na taniec.

  Odpowiedz

 6. mają, co chcieli. wyszło prostactwo z miszczaków i koneckich – myśleli, że skandalem napędzą oglądalność. ale okazało się że widzowie już nie chcą chamskich pyskówek i aroganckich bufonów, wola za to kulturę i klasę. nie żal mi ich. miszczak do domu!

  Odpowiedz

 7. sztuczna natasza i arogancki janusz są niestrawni

  Odpowiedz

 8. To nie wiedzieli kogo zatrudniają? Klapa tego przedsięwzięcia była pewna od chwili, gdy je ogłoszono. Zmiany można wprowadzać stopniowo, ale nie totalnie rozbijając stary skład. Jurorzy od tańca już byli, więc po co jeszcze brali Józefowicza? Chyba, że musieli w pakiecie z Nataszą. Mieli świetną paczkę, jeśli chcieli zakończyć program, to można było zrobić z klasą, a nie skandalem.

  Odpowiedz

 9. A ja właśnie uważam , że Józefowicz jest fantastyczny . Należałoby wymienić jeszcze Pavlovic i Galińskiego, a także Gąsa bo to towarzystwo nic ciekawego nie wnosi do programu . Są po prostu beznadziejni i skostniali.

  Odpowiedz