Kozyra na kolacji w Rzymie z piękną kobietą!

Posted in Aktualności, Mam talent, Robert Kozyra, Strona Główna

Co tam robili?

Robert Kozyra poleciał do Rzymu w konkretnym celu. Zaprosił na kolację Monicę Bellucci. Jak dowiedziało się Na Żywo juror Mam talent, we Włoszech sfinalizował kontrakt z aktorką, która już niebawem zagra w filmie Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie. Nie jest bowiem tajemnicą, jak czytamy, że Kozyra – jeden ze współproducentów filmu – od dawna zabiegał o to, aby włoska gwiazda wcieliła się w rolę Oriany Fallacci.

Kozyra

Mało kto jednak wierzył, że uda się ja do tego namówić. A jednak. – Monica potwierdziła chęć zagrania w filmie – powiedział po powrocie do kraju, donosi tygodnik. Ile dostanie za swoją rolę Bellucci? Gwiazda, jak czytamy w Na Żywo, weźmie udział w dwóch dniach zdjęciowych i zainkasuje za to… milion euro. Brzmi nieprawdopodobnie…

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # #

11 thoughts

 1. Bardziej interesującym newsem jest to, iż Kozyra będzie współproducentem filmu. Czyżby miał zamiar podbić Hollywood…

  Odpowiedz

 2. fan Górniak i Kuby (babcia!!!)

  24 września 2011

  i tak Kuba W. jest bardziej lubiany. Popieram E. Górniak, brakuje Kyby w Mam Talent

  Odpowiedz

 3. medialny kontrakt

  23 września 2011

  Nie tylko Kozyra kontraktuje gwiazdy, ale chyba tylko Kozyra robi z tego taki szum! Fakt faktem trudniej przekonać gwiazdę do zagrania w polskiej produkcji ale z nazwiskiem Wajda to sprawę miał ułatwioną. Spoko gość ale nie jest wcale taki genialny na jakiego się kreuje. Aparycja z pewnością mu pomogła jeśli Monica miała jeszcze jakieś wątpliwości. Kiedyś mizernie ubrany teraz pozer wylaszczony przez kreatorów najpewniej włoskich.

  Odpowiedz

  1. Malwino rzeczywiscie w ostatnich polskich filmach wystepowali tylko Robert de Niro, Nicole Kidman i Leonardo di Caprio. Musisz miec w sobie duzo jadu albobyc bardzo sfrustrowana.

   Odpowiedz

   1. do Malwina

    24 września 2011

    Zaskakujące, że mam na imię Malwina szkoda, że w dowoedzie osobistym widnieje co innego. Szkoda, że twoimi jedynymi argumentami jest frustracja i jad, po prostu żenada. Wręcz przeciwnie ciesze się, że Kozyrze udało się załatwić ten kontrakt i nie mam z tym żadnych problemów. A ty jak nie masz pojęcia o tym co piszesz to może nie wypowiadaj się wcale. Jak zapewne się orientujesz wiele gwiazd współpracowało już w Polsce.

    Odpowiedz

 4. fajny gościu

  Odpowiedz

 5. Jest Pan bardzo sexi.

  Odpowiedz

 6. Brawo panie Robercie!

  Odpowiedz

 7. Jest przystojny i nie pieprzy bez sensu jak powiatowy.

  Odpowiedz

 8. Podoba mi sie w Mam talent. Mowili ze jest okropny a okazal sie bardzo fajnym facetem

  Odpowiedz

 9. Ten Kozyra to ma farta. Najpierw Madonna teraz Bellucci. No i jest skuteczny jak malo kto.

  Odpowiedz