Pazura ruszył w trasę jubileuszową po USA i Kanadzie!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Dziś Cezary Pazura i jego kabaretowi przyjaciele występem w Nowym Jorku zainaugurują trasę po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która potrwa do 5 października 2011 r.

 Cezary Pazura, który od ćwierć wieku bawi publiczność, swój jubileusz postanowił świętować nie gdzie indziej jak na scenie. Do udziału w trasie kabaretowej, która została zainaugurowana 10 marca tego roku w warszawskiej Sali Kongresowej, zaprosił najśmieszniejszych z najśmieszniejszych.Dołącz do nas na facebooku

Pazura

Teraz trasa jubileuszowa Cezarego Pazury przenosi się na inny kontynent. W ciągu dwóch tygodni Cezary Pazura oraz Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk i Paweł Małaszyński wystąpią w Nowym Jorku, Chicago oraz Toronto. „Zawsze ogromnie cieszę się na spotkanie z Polonią mieszkająca w USA i Kanadzie – mówi Cezary Pazura.Wiem, że Polacy tam mieszkający, podobnie jak ja, cieszą się i czekają na to spotkanie. Tym razem odwiedzę ich ze znakomitymi gośćmi, z którymi świętuję swój jubileusz. Mam ogromną nadzieję, że program, jaki zaprezentujemy, będzie bawił Polonię co najmniej tak bardzo, jak bawi publiczność, która miała okazję już go zobaczyć podczas występów w Polsce. Serdecznie zapraszam – dodaje aktor.

# # # # # # #