Skrzynecka będzie rodzić za granicą?!

Posted in Aktualności, Katarzyna Skrzynecka, Strona Główna

Zainspirowała ją Joanna Liszowska…

Katarzyna Skrzynecka , jak nieoficjalnie dowiedziało się Show, ma zamiar pójść za przykładem Joanny Liszowskiej, która swoje dziecko urodziła za granicą. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. – Słyszała opowieści o polowaniach paparazzich na pierwsze zdjęcia po po porodzie. Wisieli na drzewach, zakradali się do szpitala, koczowali przed domem– mówi magazynowi znajoma Skrzyneckiej. Dołącz do nas na facebooku

Skrzynecka

Nic dziwnego, że aktorka słuchając takich opowieści nie chce rodzić w kraju. Woli tak, jak jej serdeczna koleżanka. – Joasia Liszowska urodziła w Szwecji i dzięki temu miała święty spokój zarówno w szpitalu, jak i po porodzie– wyjaśnia Show znajoma przyszłej mamy. Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # # # # # # #

One thought

 1. MANAGEMENT DEMENTUJE NA FB

  27 września 2011

  MANAGEMENT Katarzyny Skrzyneckiej –
  w odpowiedzi na informacje prasowe:

  W nawiązaniu do licznych artykułów publikowanych w prasie, dotyczących odmiennego stanu Artystki, oraz uprzedzając kolejne podobne spekulacje, Management Katarzyny Skrzyneckiej informuje, iż Katarzyna nie udzielała, nie udziela, ani nie zamierza udostępniać na łamach mediów żadnych informacji dotyczących szczegółów jej rodzinnych planów macierzyńskich, takich jak płeć oczekiwanego dziecka, opieka medyczna, czy plany w kwestii rozwiązania. Wszelkie publikacje bulwarowej prasy opatrzone tytułami „Znamy płeć dziecka (…)” lub „Katarzyna Skrzynecka urodzi za granicą” , są wyłącznie fantazją dziennikarską. Powoływanie się dziennikarzy w podobnych artykułach na rzekome informacje od samej Artystki, lub tak zwanych „jej znajomych” jest przykładem nierzetelnego dziennikarstwa i publikowania czystej fikcji, celem wzbudzenia niepotrzebnej sensacji.
  W rzeczywistości, wszelkie tego typu informacje pozostają całkowicie prywatną sprawą przyszłych Rodziców, do ich wyłącznej wiadomości – nigdy nie były i nie będą udostępniane.
  Zwracamy się, tym samym, z serdeczną prośbą o uszanowanie prawa Kasi oraz jej męża Marcina do zachowania prywatności i rodzinnego spokoju w tym szczególnym dla nich czasie.

  Management
  Roman Rogowiecki – Manager
  Katarzyna Sułek – Manager Wizerunku

  Odpowiedz