Benefis

Benefis Marzeń z Fundacją Spełnionych Marzeń

Posted in Imprezownia

Fundacja Spełnionych Marzeń zaprosiła dzieci po zakończonym leczeniu ze wszystkich oddziałów onkologicznych z całej Polski do udziału w II Ogólnopolskim Zjeździe Dzieci z Chorobą Nowotworową.

W trzydniowym wydarzeniu pod hasłem „Benefis Marzeń” wzięło udział ok. 350 dzieci i ich rodziców z całego kraju.

Benefis

Kulminacyjnym punktem była Gala Benefisu Marzeń w warszawskim Teatrze Roma, którą poprowadzili Agata Młynarska oraz Andrzej Nejman.

Benefis

Benefis

Benefis

Benefis

Fundacja Spełnionych Marzeń wręczyła wyróżnienia osobom i organizacjom, które w szczególny sposób wsparły jej działalność. Medalami uhonorowani zostali Magda Różczka, Prof. Jerzy Kowalczyk, MasterCard Europe, Dzielnica Śródmieście m. st. Warszawy, Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i Endo.

Benefis

Benefis

Benefis

Benefis

Statuetki otrzymali: Joanna Racewicz i Zespół Volver.

Nagrody wyróżnionym wręczali: Mateusz Damięcki, Szymon Majewski oraz Patrycja Markowska, która pojawiła się na scenie z synem Filipem.

Benefis

Benefis

W tym roku po raz pierwszy uhonorowani zostali także wolontariusze, na co dzień działający na oddziałach onkologicznych. Najlepszy wolontariusz został wybrany przez samych podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Specjalną nagrodę za udział w Kampanii „Odczaruj Raka” odebrała Edyta Herbuś. Statuetkę Magiczne Serce 2011 wręczyła wolontariuszom Małgorzata Foremniak.

Benefis

Benefis

Benefis

Benefis

Gali towarzyszyły występy artystyczne. Zagrały zespoły Perfect i Volver, zaśpiewała Kasia Kowalska. O magiczną atmosferę zadbał znany iluzjonista Maciej Pol.

Benefis

Benefis

Benefis

Benefis

Dołącz do nas na facebooku

Benefis

Fot. Studio 69 – Marcin Kmieciński

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

6 thoughts

 1. Teraz jest nowy projekt współtworzony przez Fundacje spełnionych Marzeń OnkoDziecko.pl Portal z rzeczową i wiedza dotycząca choroby nowotworowej u dzieci i młodzieży, ale i nie tylko

  Odpowiedz

  1. Majka

   30 maja 2014

   Bardzo ciekawe wypowiedzi młodych ludzi borykających się z chorobą. Jaki oni mają Power do życia mimo przeciwności losu.

   Odpowiedz

 2. W zeszłym roku odbyła się Gala Aladyn bardzo podobna do Benefisu Marzeń, a w tym Onko-Olimpiada to jest dopiero impreza dla dzieci i młodzieży. Cieszę się, że mój 1% jest odpowiednio spożytkowany. Mogą liczyć po raz kolejny na wsparcie!

  Odpowiedz

 3. Bardzo fajny pomysł! widać że pomagaja zwykłym ludziom, którzy faktycznie tej pomocy potrzebują!

  Odpowiedz

 4. Tyle znanych poświęca swój czas innym-potrzebującym! Bardzo fajnie że są jeszcze tacy ludzie!
  Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Fundacji z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok:)

  Odpowiedz

 5. Było super, dziękuje za zaproszenie. Oprócz samego benefisu była wycieczka na Stadion Narodowy i superowa dyskoteka 🙂
  Gdyby nie Fundacja i pan Tomek z panią Małgosia z pewnością dużo trudniej znosiło by się trudy popytu w szpitalu :/
  Pozdrawiam wszystkich z Fundacji Spełnionych Marzeń

  Odpowiedz