malinowska

Malinowska o stylu Korwin Piotrowskiej: Nikt tu nie pomoże…

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Moda

Korwin Piotrowska trafiła do rankingu najgorzej ubranych z etykietką : Masakra. A tak się starała…

Zmiana jaka dokonała się w wyglądzie Karoliny Korwin Piotrowskiej nie przekonuje znającej się na modzie Karoliny Malinowskiej. Ostatnio żona Janiaka przyjrzała się bliżej stylowi i kreacjom jurorki Top Model.

Malinowska

W swojej rubryce, w magazynie Party napisała na ten temat tak: – Doceniam pracę stylistów, bo widać ją tu bardzo. Osobiście uważam, że powinni poprosić o podwyżkę z racji pracy w niebezpiecznych warunkach. Karolina Korwin – Piotrowska pozjadała wszystkie rozumy, a przy okazji każdy z nich zagryzła czekoladką, żeby choć przez chwilę było w miarę miło. Karolina, przepraszam pani Karolina, wbrew swoim wyobrażeniom znajduje się na modowej równi pochyłej i nikt tu nie pomoże. No cóż, tak przeczuwaliśmy. Ale zawsze to lepiej usłyszeć od profesjonalisty.

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # #

3 thoughts

  1. obie Karoliny niesympatyczne i zarozumiałe, a nic specjalnego sobą nie reprezentują

    Odpowiedz

  2. samozwańcza wyrocznia od mody sama powinna skorzytać z porady stylisty bo dobrym gustem nie grzeszy i często wygląda tak że niczym to się nie różni od masakry modowej Piotrowskiej Umyć i uczesać włosy też by się czasem przydało, już nie mówiąc o szkole, pustka

    Odpowiedz

  3. hmmm raczej powinni zmienić stylistę

    Odpowiedz