Woliński

Wojewódzki o Top Model: To nie casting, to jakaś sadomaso fala…

Posted in Aktualności, Dawid Woliński, Kuba Wojewódzki, Moda, TOP MODEL

Okazuje się, że poniżające macanie w Top Model odbywało się dlatego, że pozwalały na to dziewczyny. Woliński oczekiwał, że dostanie za to w twarz i biedaczek nie dostał…

Masz najlepszą fuchę w telewizji. Możesz bezkarnie obmacywać dziewczyny – zapowiedział swojego gościa Kuba Wojewódzki. – Weź, bo ci obmacam – przywitał się Woliński. Rozmawiano naturalnie o traktowaniu dziewczyn w programie Top Model.- A co czujesz gdy podchodzisz do dziewczyny z tyłu i możesz ją bezkarnie wymacać? – drążył Kuba. – Dlaczego bezkarnie? – bronił się juror. – Ciało miała świetne – kontynuował, nawiązując do obmacywania piersi uczestniczki show. – Ta piękna dziewczyna, która miała bardzo ładne walory zresztą, zaproponowała, sprawdźcie czy są naturalne, więc poszedłem sprawdzić – tłumaczył się Woliński. – Ale to nie było takie zwykle macanie, tam był podtekst – dodał Woliński – Czyli macałeś, ale żałowałeś, że macasz – ironizował Kuba.

Top Model

Panowie wymienili poglądy na temat macania oraz bycia macanym i powrócili do tematu głównego. – Nasz program stawia dziewczyny w różnych sytuacjach, w takich, w których mogą się znaleźć się podczas swojej pracy. I tak naprawdę to na co one sobie pozwolą to jest tylko ich personalną sprawą, ja spodziewałem się, że dostanę w twarz. Bo ja bym tak zrobił – powiedział Woliński. – Spodziewałem się, że ona mi odda. Tak naprawdę to taka lekcja dla dziewczyn, gdzie postawią swoje granicę, dotąd ludzie będą ich dotykać(…) – mówił Woliński. Przekonuje was to?

Odnoszę wrażenie, że Ty i Marcin Tyszka robicie sobie w tym programie taką rywalizację kto będzie bardziej nieprzyjemny, że się trochę licytujecie – stwierdził Kuba. – Myślę, że nie ma między nami takiej rywalizacji – tłumaczył się Woliński.

Gospodarz na koniec podsumował pouczająca dyskusję na temat sposobów poniżania dziewczyn w show, w którym Woliński jest jurorem – Odnoszę wrażenie, że program Top Model ewoluuje w kierunku fali, to nie jest casting, to jest jakaś sadomaso fala. Nie masz takiego wrażenia, że w pogoni za drastycznością robicie z tymi dziewczynami(…), one się zgłaszają masowo, aby spełnić swoje marzenia, a wy im fale – powiedział Kuba Wojewódzki. Uważacie, że trafił w sedno?

 Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # # # #

6 thoughts

 1. może zmiana branży p. Woliński jeśli istnieje problem w uszyciu prostej kiecki a macanie w tv lepiej wychodzi

  Odpowiedz

 2. że nie oddała mu ktróraś pozwem, to by było dopiero wesoło 😉

  Odpowiedz

 3. rpymitywne zachowania 4-ligowego projektanata

  Odpowiedz

 4. Ma rację. To taka odmiana fali i macania.

  Odpowiedz

 5. sorry ale Dawid jest słaby

  Odpowiedz

 6. Ales zok

  Odpowiedz