Darski

Nergal dostał ostrzeżenie od Prezesa TVP!

Posted in Adam "Nergal" Darski, Aktualności, Strona Główna

Doigrał się. Wyleci?

Po tym jak udział Nergala w obrazoburczym happeningu podczas, którego uzdrawiał ludzi, opisał Fakt głos zabrał Prezes Telewizji Polskiej, który w specjalnym oświadczeniu potępił zachowanie jurora programu „Voice of Poland. Najlepszy głos” . Oto co napisał Juliusz Braun w oświadczeniu, które zamieszcza dzisiejszy Fakt.pl.

Nergal

Oświadczenie Prezesa Telewizji Polskiej

 

W związku z informacjami prasowymi o zachowaniu Adama Darskiego podczas niedawnej imprezy w jednym z warszawskich klubów oświadczam, iż:

 

– prowokacyjne zachowanie, wykazujące brak poszanowania nie tylko dla przekonań religijnych, ale także dla choroby i kalectwa, uważam za niedopuszczalne;

 

– zwróciłem się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu „Voice of Poland. Najlepszy głos” oraz samego Adama Darskiego, uzależniając od treści tych wyjaśnień ewentualne dalsze decyzje.

 

Jednocześnie pragnę poinformować, że trwająca obecnie edycja programu „Voice of Poland. Najlepszy głos”, zaplanowana na sezon jesienny bieżącego roku, zakończy się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

 

Juliusz Braun

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # #

3 thoughts

 1. W usa jakby takiego fucka pokazal

  8 października 2011

  dostal by w ryj !

  Odpowiedz

 2. nie wiem dla czego niektórzy sami siebie niszczą na siłę dałby spokój z tymi głupotami

  Odpowiedz

 3. Tolerancyjny

  7 października 2011

  człowiek kulturalny i tolerancyjny, za jakiego uważa się pan Nergsl, nie szydzi z innych i nie zachowuje się w taki sposob jak na oststnim zdjeciu. Myslę,że jest to rodzaj samopromocji tego pans. Reklama szwignia handlu ot co

  Odpowiedz