Pierwszy półfinał Must be the music już dziś! Zobacz uczestników!

Posted in Aktualności, Must be the music, Strona Główna

Oto 8 wykonawców…

Już dziś o 20.00 w Polsacie pierwszy z czterech półfinałowych odcinków Tylko muzyka. Must be the music. Na scenie ocenie jurorów, a od tego etapu przede wszystkim widzów, podda się 8 wykonawców. To będzie wstrząsający i różnorodny muzycznie odcinek, a widzowie będą mieli trudny wybór.

Oto uczestnicy dzisiejszego odcinka show

Ino Ros

Górale z Nowego Targu i Rabki. Ich fani twierdzą, że nie potrzebują viagry gdy słyszą ich muzykę, która jest mieszanką wybuchowego folkowo – rockowego grania. Jurorzy dali im 4 x TAK.

Eris is My Home Girl 

4 nastolatków z Lublina i ich szalone ryki na scenie, bardzo przypadły do gustu jurorom. „Czekałam na was całe życie” podsumowała Kora, „To jest niebywałe” ocenił Adam Sztaba. Wokalista zespołu prócz potężnego głosu, ma też niesamowitą fryzurę przypominającą burze włosów legendarnego wokalisty Rage Against The Machine – Zacka de la Rochy.

Nicola Pustała

Tegoroczna maturzystka z Gostynina. Na scenie pojawiła się z mamą Marleną, razem zaśpiewały “Thank you for the music” ABBY. Swoje „TAK” dała jej również Elżbieta Zapendowska, która Abby nie lubi. Ma charakterystycznie ciekawy głos i wielki talent.

RaggaFaya

Kolorowi, energetyczni rastamani z Koszalina „To było fajnie, ale nie powalające” – podsumował ich pierwszy występ Wojtek Łozowski. „Nie do przyjęcia, wokalnie, rytmicznie wizualnie, przekaz a’la Muppet Show…w ogóle was nie kupuje” skrytykowała ich Kora. Pozostali jurorzy byli zupełnie innego zdani, stąd ich obecność w półfinale.

Julia Miesiączek i Witold Niedojadało

Ich udział w półfinale, to przede wszystkich zasługa Elżbiety Zapendowskiej, która przekonała pozostałych jurorów. Urzekła ją w pięknej Juli wrażliwość muzyczna. 17 letnia Krakowianka w pierwszym występie zaśpiewała piosenkę Natalii Imbruglii „Torn”. 3 x Tak, tylko Kora była na NIE, gdyż jak wyznała „To ją nie kręci”.

Aleksandra Zygmunt

Urocza 10 latka ze Żmigródka i jej ludowa piosenka „Lipka” czyli zestaw doskonały. Jak widać to wystarczyło by roztopić serca jurorów i dać jej szanse występu w półfinale.

Serge Suszyński Burbon

Zjawiskowy wokalista, który wykonaniem „Snu o Warszawie” Czesław Niemena zachwycił publiczność. Elżbieta Zapendowska chwaliła jego dykcję, a od Kory usłyszał – „Śpiewasz bardzo czysto i ten ton wysoki a frazowanie – mistrzowskie”. Od jurorów dostał 4x TAK. A pomyśleć, że kiedyś w kobiecym przebraniu próbował dostać się do TOPModel…

Wiesław Iwasyszyn 

Legendarny beatboxer, pierwszy tego typu artysta w Polsce i Europie. Pochodzi z Opola, ma 48 lat a z pierwszych występów przed Budką Suflera, czy Pefectem sprzed 30 lat pamiętała go Elżbieta Zapendowska. Występował też na Festiwalu w Jarocinie w latach 80-tych. W programie wykonał ”Smoke on the water” Deep Purple, gdyż beatboxuje przedewszystkim rocka. Był pan zjawiskiem – podsumowała go Elżbieta Zapendowska, a Adam Sztaba zachwycał się niecodzienną techniką.

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. afromentallove

    3 stycznia 2012

    Byłam tam łiiiiii.! <33333333

    Odpowiedz