Ostrowska Borcuch

Ostrowska – Pierwsza rozprawa rozwodowa za kilka dni…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Kiedy ostatnio, podczas konferencji prasowej serialu Bez tajemnic, pozowali razem do zdjęć plotkowano, że może się zeszli…

Byli razem przez siedem lat. Rozwód z klasą prorokuje tej parze magazyn Show, który dowiedział się, że ich pierwsza sprawa rozwodowa odbędzie się już niebawem. – Pierwsza rozprawa ma się odbyć 14 października – powiedział Show Maciej Gieros z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.

Ostrowska

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch pozostają jednak w dobrych relacjach, o czym można się było niedawno przekonać, gdy spotkali się na konferencji i czule przywitali. Choć zapewne Ostrowska nie zapomniała, że jej mąż zostawił ją dla młodszej o 16 lat Olgi Frycz, jak czytamy.

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # #

2 thoughts

  1. Buc i tyle można o kimś takim powiedzieć !

    Odpowiedz

  2. Co tu komentowac, widac,ze on ma rozum ponizej pasa!!!!! A gdzie umiejscowione jest jego serce dla dziecka? Tez w tamtym miejscu, ktorym mysli juz od dawna? Wszystko zniszczyl i jeszcze sie usmiecha,taki z siebie zadowolony!!! Musi pamietac,ze za krzywdy wyrzadzone dziecku i zonie., przyjdzie mu gorzko zaplacic bo na tym padole nic nie uchodzi bezkarnie!!

    Odpowiedz