Adamek, Kora, Karolak

Wiemy na kogo głosowali znani Polacy! Zobacz!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Łozo, Kora, Kukiz, Stockinger, Staszczyk, Tyszkiewicz, Adamek, Piróg…

Wojtek Łozo Łozowski oddał swój głos na partię Donalda Tuska. Serialowy doktor Lubicz przyznaje na łamach Faktu, że także głosował na PO.  -Pozostaję wierny swoim wyborom. Tusk jest człowiekiem, którego podziwiam za polityczną sprawność. Ale też brakuje alternatywy – czytamy wypowiedź Tomasza Stockingera.

głosowali

Również Andrzej Wajda i Kora Jackowska oddali swój głos na partię, która wczoraj wygrała wybory. – Obydwiema rękami pospisuję się pod głosem na Platformę Obywatelską – stwierdziła Kora. Jan Nowicki i Muniek Staszczyk kibicowali tej samej drużynie.

Dołącz do nas na facebooku 

Kukiz przyznał na łamach Faktu, że oddał nieważny głos. Dlaczego? -Oddam nieważny głos. To mój sprzeciw wobec obecnego systemu wyborczego – wyznał. Za to Zbigniew Hołdys nie głosował wcale. – Nie głosuję: Kiedy kandydują tysiące kretynów, nikt mnie nie zmusi, żebym glosował na jednego z nich – powiedział Faktowi.

Na Platformę Obywatelską głosowali tez Beata Tyszkiewicz i Robert Moskwa oraz Izabela Trojanowska, a Michał Piróg na SLD. Natomiast Tomasz Karolak poparł PO. –Popieram PO, bo czuję swobodę, żyjąc w kraju, który się rozwija – wyznał na łamach dziennika. Na PiS postawił natomiast Tomasz Adamek. –Tylko to ugrupowanie może dobrze walczyć Polską – uzasadnił swój wybór.

# # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Brawo Adamek, dość żydokomuny!

    Odpowiedz